„Sekss un lielpilsēta” Tava mājokļa interjerā

Interactive Wallpaper ir maza Liebritānijā esoša dizaina kompānija, kas specializējas, veidojot inovatīvus sienas gleznojumus. Interactive Wallpaper dibinājusi Reičela Kellija 2002. gadā. Reičelas interaktivitātes vīzija slēpjas tajā, ka tapešu veidošanas procesā tiek iesaistīts arī klients, līdz ar to, arī pasūtītājs sevi var uzskatīt par līdzautoru šāda mākslas darba tapšanas procesā.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Tātad, kā var izveidot šādu sienas greznojumu? Ar mākslinieka palīdzību, tiek izvēlēts klienta vēlmēm atbilstošākais krāsas tonis, tad izvēlas jau gatavas uzlīmītes ziedu vai sieviešu kurpju formā. Tālākais ir vienkāršs – klients ar mākslinieku darbojas kā komanda un, vadoties pēc klienta uzburtās siena dekora ainas, tiek veidots tieši šādas interaktīvās tapetes. Ziedu un kurpju formas, stila un krāsas izvēle gan ir pašu ziņā, kaut gan īpaši steidzīgie klienti var izmantot jau gatavus piedāvājumus.
 
 
 
 
 
 
Kompānija piedāvā klientiem veikt pasūtījumu arī internetā (http://interactivewallpaper.co.uk), kur, piemēram, uz sienas līmējamās loksnes izmaksā sākot no 219 ASV dolāriem un vairāk, jo tas ir atkarīgs no tā, kāda veida papīru izvēlaties, savukārt līmējamo ziedu paciņas var iegādāties jau sākot no 8 dolāriem. Seriāla „Sekss un lielpilsēta” cienītājas un cienītāji noteikti būs sajūsmā par iespēju iegādāties papīra loksnes, uz kurām jau uzdrukātas katras seriāla varones iemīļotākās kurpes.