Daži labojumi un uzlabojumi lapā

Pēdējā laikā ir veikti daži uzlabojumi saistībā ar esošo lapu un šis tas jauns pievienots. Jau pirms ilgāka laika tika izveidota citādāka galerija, lai, pievienojot lielākas galerijas, nav jābrauc dikti ilgi uz leju vai jāpārslēdzas uz citu lapu. Turklāt šāda galerija neierobežo bilžu izmērus, tas ir, tās rāda tik lielas, cik jūsu izšķirtspēja atļauj.

Iepriekšējā nedēļā izveidojām arī saistītos rakstus, kuru mērķis tad būtu arī parādīt radniecīgos rakstus, kas, protams, nebūs 100%, tomēr iespēja redzēt iepriekš par līdzīgu tēmu rakstīto.

Ja neskaita šīs lietas, tad tika vēl veikti daži kļūdu labojumi. Tagad visas saites uz rakstiem iekš RSS (http://feeds.feedburner.com/bbq_lv) strādā. Noņēmām CAPTCHA, lai atvieglotu komentāru pievienošanu. Jau ilgāku laiku iespējams rakstus atvērt jaunā cilnē no rakstu virsraksta, kas iepriekš nebija iespējams. 

Ja pamaniet kādas tehniskas kļūdas lapā, tad droši rakstiet kalvis@bbq.lv . Arī ieteikumus, ko vēlaties redzēt jaunajā lapas versijā drīkst un vajag rakstīt uz to pašu e-pastu, kā arī var atstāt šī raksta komentāros.