Oriģināls koksnes apdares veids
Oriģināls koksnes apdares veids

Laikā, kad tehnoloģijas attīstās ātri, parādās jauni materiāli un jauni veidi, kā apstrādāt materiālus. Visdrīzāk, ka kāds jau iepriekš ko līdzīgu ir darījis, tomēr uzgāju Kai Linke veidoto kolekciju "Blasted Familii", kura uzmanību piesaistīja tieši ar apdari.   

18.janvāris,2010 dizains
Neesi muļķis! Aizsargā sevi!
Neesi muļķis! Aizsargā sevi!

 Vai tad nepieciešami komentāri? Ideja forša, bet pārējais lai paliek jūsu ziņā.  

16.janvāris,2010 dzīvesveids
Peter Callesen papīra māksla
Peter Callesen papīra māksla

Peter Callesen veido kaut ko patiešām interesantu un iespaidīgu. Ne katram pietiktu izdoma un pacietība izgriezt vienu un no izgrieztā izlocīt ko citu. Izdoma tiek likta lietā, lai kombinētu tēlus, tematus un izskatu. Nav svarīgs izmērs, lai gan mākslinieks ir biežāk izvēlējies A4 formātu, jo tas ir visvairāk saistīts ar...

15.janvāris,2010 māksla
Gaisa lietussargs
Gaisa lietussargs

Neilgi pēc ventilatoriem, kuriem nav nepieciešami propelleri, lai radītu plūsmu, parādījās vēl viens ļoti interesants, tajā pašā laikā nepārliecinošs, koncepts. Lietussargs, kurš ar roktura radīto gaisa plūsmu novirza lietus lāses uz sāniem. Neskaidrības radās tieši funkcionālajā ziņā.   

15.janvāris,2010 dizains
Galds uz divām kājām
Galds uz divām kājām

 No attāluma iesākumā bija grūti saprast, kur ir knifs, bet bija pilnīga pārliecība, ka tāds ir. Un ir arī!   

15.janvāris,2010 dizains
Skrāpējumu ielu māksla
Skrāpējumu ielu māksla

Patīkami pārsteidza Nina Wehrle izdoma, kad ieraudzīju viņas darbus, kuri izpaužas kā kuģu skrāpējumi uz virsmām, kuras ieguvušas savu nosēdumu kārtu. Ja mašīna ir netīra, tad uz viņas mēdz cilvēki muļķības sazīmēt, bet citi rada mākslu. Līdzīga doma ir arī Nina's darbos. Skatāmies un vērtējam!  

14.janvāris,2010 māksla