Ir darbi, kuros reizēm ir grūti uztvert domu, bet mākslinieka un dizainera Paolo Fumagalli darbi uzrunāja tieši ar vizuālo un idejisko risinājumu.
Kā nu gadījies, kā nu ne, caurstaigāju elektronisko pastkastīti un biju jau piemirsis par saņemto vēstuli no Nastplas. Zem šī nosaukuma slēpjas divi radoši cilvēki no Madrides - DrFranken un Natalia Molinos. Apskatot DrFranken digitālo mākslu, nolēmu, ka jāpievieno plašākai apskatei.
Nesen lasīju, ka no jebkā var izveidot lampu, kam daļēji piekrītu. Tomēr šajā gadījumā pats tēls ir tik spēcīgs, ka nevarēju nepievienot to šeit. Lampa, kura bez šaubām ir kādreiz ir bijusi gaļas maļamā mašīna, bet papildināta ar vadiem, kuri nāk ārā no samaltai gaļai paredzētās vietas.
Tautā nereti izmantotais, "sīkums, bet patīkami" teiciens bija pirmais, kas ienāca prātā, ieraugot šo Lim Ruiwen un Yong Lin veidoto piespraudi. Ziedlapām līdzīgais gals vismaz izskatās ērtāks, nekā klasiskajām plastmasas piespraudēm.
Lai gan neesmu kaislīgs futbola fans, 2010. gada Pasaules kausu futbolā es nedaudz pavēroju. Bija grūti nepamanīt kaitinošo skaņu, kura tika radīta ar afrikāņu taurēm, kuras dēvē par Vuvuzelu. Tad nu tiem cilvēkiem, kuriem šī skaņa neradīja gana daudz antipātijas, varētu patikt John Edwards dizainētā lampa "Vuvu".
Dzīve nav rožu dārzs. Lai to atgādinātu Tokyoflash dizaina studija ir izveidojusi pulksteņa konceptu, kas apgrūtina, nevis atvieglo laika noskaidrošanu. Tiesa, viņi netaisās par mums ņirgāties. Ja laika noskaidrošana tiešām sagādā lielas problēmas, atliek nospiest pogu un laiks parādās vieglāk uztveramā formā, bet izskats atstās iespaidu uz citiem.