Tiekamies Kokonā

Ar ko Tev asociējas vārds „kokons”? Ar kūniņu, vai ne?! No tās ar laiku attīstās mazītiņš kukainītis. Tieši tādēļ, lai kukainītis attīstītos drošībā un atrastos tam atbilstošā gaisa temperatūrā, ir nepieciešami kokoni. Līdzīgi kā kokons rūpējas par mazā kukaiņa drošību, klubs CocoonClub rūpējas par ikviena apmeklētāja labklājību, īpaši uzsverot, ka klientu domas, atsauksmes kluba pastāvēšanā ir pietiekami svarīgas, lai ņemtu tās vērā.
 
 
 
 
 
 
 
 

Klubā nepārtraukti virmo nebeidzama jautrība, kaislība un dejas. Pats kluba dizains ir tik avangardisks, dinamisks, ka burtiski “ierauj” tevi šajā burziņu pasaulē, kur atrodama nebeidzama izklaide.

Katru nedēļas vakaru šeit tiek pārstāvēts noteikts mūzikas stils. Trešdienās baudi īstu klubkultūru un elektronisko mūziku, piektdienās pēc nelielas pauzītes, turpini ballēties un nepretojies tehno mūzikas ritmiem.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Rīt agrumā, pirms došanās mājup, tev ir iespēja šeit nobaudīt lielisku virtuvi ar debešķīgiem ēdieniem. Vari vērot kā tie gatavojas un procesa kopējais efekts vēl vairāk paspilgtināsies apkārt esošo akustisko un vizuālo efektu iespaidā. Arī pagurstot no aktīvas dejošanas, vari nedaudz pazvilnēt kluba atpūtas telpā un tad atkal doties iekarot deju grīdu.
Ja plāno doties izbraukumā uz eiropu, noteikti iegriezies Frankfurtē, Nordenstraβe 30b un aizstaigā ar draugiem līdz CocoonClub. ;)