Interjers no koka paletēm

Gaidīju un sagaidīju. MOST Architecture ir izveidojuši reklāmas aģentūrai interjeru, kurā izmantotas paletes. Interjerā izmantoti 3 toņi. Baltais izmantots sienām, griestiem un grīdām, koka paletes veido otro, bet mēbeles un citi interjera elementi izvēlēti melnā krāsā. 

Pirms vairākiem gadiem, kad iesaistījos peintbola laukuma veidošanā, galvenais izejmateriāls bija tieši koka paletes, no kurām izveidojām gan galdus, gan kāpnes, gan citas konstrukcijas, tāpēc šis interjers uzreiz piesaistīja uzmanību. Mūsu gadījumā paletes bija lietotas un bieži vien deformētas un interjerā nelietojamas, tāpēc reizēm šķiet liels blefs, lasot par tik dikti "zaļo" interjeru/produktu, kurš it kā veidots no lietotām lietām. Šajā gadījumā nebūtu brīnums, ja paletes ir veidotas speciāli priekš interjera (jaunas), bet saglabāts tikai to izskats. Vai šajā gadījumā tas arī skaitās eko?

Jāsaka, ka nekas ģeniāls jau šeit nav, bet drīzāk vienkārši uzdrīkstēšanās šādu risinājumu piedāvāt, akceptēt, realizēt un tajā pavadīt ikdienu. Brandbase būs šāda iespēja.