25 stundas viesnīca ir stila un pieņemamu izmaksu apvienojums

 
 
 
 
 
Ja teiksiet, ka Jums vienmēr ir par maz laika, lai visu paspētu, Jums noteikti pievienosies liels pulciņš domubiedru. Tāpat, ja viena no Jūsu vēlmēm ir par dažām stundām garāka diennakts, domubiedru atbalsts garantēts. Patiesībā, jau tagad ir iespējams paildzināt dienu par veselu stundu, dodoties uz 25 h viesnīcu! Šobrīd 25 h viesnīcas atrodas Berlīnē un Frankfutē, tomēr kompānija 25 Hours Hotel Company plāno izvērst savu darbību un atklāt viesnīcas arī Berlīnē, Ķelnē, Vīnē, Minhenē, Cīrihē, Milānā, Nicā, Barselonā un Madridē. Šeit Jūs neatradīsiet neko ierastu, jo 25 h viesnīcās valda dinamisms, pārsteigumi un jebkas, ko var piedāvāt dienas un nakts dzīve viesnīcā. 
 
 
 
 
 
„25 stundas” ir iztēles un inovatīvas viesmīlības koncepts, kas izveidots, pamatojoties uz izcilu darba veikumu un luksus viesnīcu industrijas tradīcijām. Meklējot jaunas atbildes uz jau sen uzdotiem jautājumiem un prasībām, 25 stundas veido pamatni, lai uzņemtu jaunu pilsētnieku auditoriju. Un nav svarīgi, vai jūs meklējat vietu, kur noslēpties no ikdienas, vai spraigu notikumu virpuli, vai vietu, kur rīkot konferenci: 25 stundas nozīmē komunikatīvu vidi, bezrūpību un ziņkāri.
 
 
 
 
Viesnīcas dizains veidots, vadoties pēc 25 h viesnīcu koncepta jaunākajām tendencēm. Tas nozīmē, ka vienmēr tiek realizēta jauna, radoša un moderna tendenču pieredzes izmantošana. Lai apmierinātu viesnīcas apmeklētāju vēlmes, viesnīcas bārs tika pārveidots par restorānu ar bāru un nelielu virtuvi, kur var baudīt Vācu un Itāļu pavārmākslas gardumus. Aplūkojot cenu listi, jāuzsver, ka viena diena viesnīcā nebūt nav lēta, piemēram, viesu istaba ar dušu izmaksās sākot no 105 – 125 eiro, savukārt brokastis vienai personai maksās 12 eiro. 
 
 
 
 
25 h viesnīcas moto ir „mūsdienīgs dizains vēsturiskā apkārtnē”, kas ir perfekti piemērota tiem, kas Hamburgā vēlas uzturēties ilgāku laiku. 25 h viesu mājā iekļautas piecas istabas, pilnībā aprīkota virtuvīte, neliela bibliotēka un terase ar omulīgu dārzu.