Veldzējums katrai dzīves situācijai –“ veselības, enerģijas un mūžīgās jaunības eliksīrs

Trūkst enerģijas? Paņem Function Drink! Nespēj cīnīties ar liekajām kalorijām? Paņem Function Drink! Gribi kļūt veselīgāks? Paņem Function Drink! Gribi ? Paņem Function Drink! Un tā varētu turpināt un turpināt, gandrīz vai piemērojoties katrai dzīves situācijai. Aktīvais dzīves stils un straujais dzīves ritms atņem jūsu enerģiju, tādēļ Function Drinks fiziķi un ķīmiķi ir radījuši unikālu dzērienu kolekciju, kas ikvienā situācijā palīdzēs uzturēt jūsu tonusu. Kā viņi to ir panākuši un ko tik universālu spēj paveikt dažādu dzērienu kolekcija?

 

Turpmāk nedaudz sīkāk par produkciju. Dzēriens Alternative Energy jeb Alternatīvā enerģija – tā formula nodrošina garastāvokļa pacēlumu un enerģijas pieplūdumu līdz pat 6-8 stundām. Pateicoties piemērotajiem ingredientiem, Alternatīvās enerģijas dzēriens nodrošina papildus enerģiju, tomēr atšķirībā no veikalā nopērkamajiem atspirdzinājumiem, dzēriena sastāvā nav sintētisko un kaitīgo piedevu. Savukārt dzēriena Brainiac sastāvā ir iespējams atrast soju, ginko biloba un citus spēcīgus antioksidantus, kas stimulē priekšējo atmiņas smadzeņu daivu, tādējādi palīdzot uzlabot īstermiņa atmiņu un noskaņojumu. Lūk, risinājums, lai ikdienā nebūtu nepieciešams dzert tabletes atmiņas uzlabošanai, vienkāršāk ir veldzēties ar Function Drink!

 

 

Savukārt House Call jeb Mājas zvans pudelītē atradīsiet mini-dakteri – tagad jūsu ledusskapī būs atrodams personīgais ārsts. Nedomājiet, ka dzēriena sastāvā ir meklējama turpat visa Mendeļejeva tabula vai arī, ka šis līdzeklis būs pārāk universāls, un turpmāk nebūs nepieciešams iegādāties jebkādus medikamentus, tā gluži nav. House Call formula darbojas uz vitamīnu un antioksidantu bāzes funkcijām (piemēram, smoga radīto veselības kaitējumu neitralizētājs), tāpat šis dzēriens palīdz stiprināt imūnsistēmu, veicinot veselības stāvokļa stabilizēšanu. Dzēriens Negativity palīdz cīnīties ar kalorijām, zaļā tēja stimulē kaloriju dedzināšanu un veicina ķermeņa masas samazināšanos, vienlaicīgi stimulējot enerģijas ražošanu organismā. Function Schock Sports – veicina maksimālu ķermeņa koncentrāciju sportiskām nodarbībām, savukārt Urban Detox spēcīgā kombinācija ar persika ekstraktu un super-antioksidantu NAC arīdzan palīdz neitralizēt smoga radīto efektu. Bet Youth Trip palīdz ilgāk izbaudīt jaunību – jautāsiet kā tas iespējams? Vienkārši – jums atliek veikt pirkumu un pasūtīt dzērienu iepakojumu samaksājot par to 36 ASV dolārus.