Matu taisnotāji - loku veidotāji klubos tagad ir realitāte

Iedomājies - ir sestdienas vakars, mūzika pulsē un tu esi lieliskā randiņā. Viss rit ļoti labi, līdz brīdim, kad mitrums klubā pārvērš tavus matus no Šēras un Meisijas Grejas matiem aptuveni septiņās sekundēs.
Tagad tā vairs nav problēma, Richard Starret un Nil Mack ir nākuši tevi glābt. Ir izgudrots matu taisnošanas - loku veidošanas automāts un jau aptuveni 500 šādu automātu atrodas klubos un sporta zālēs visā Lielbritānijā. Šie The Beautiful Vending kompānijas matu taisnojošie automāti darbojas, ja tajos iemet monētas, un aiziet, atgūsti iepriekšējo matu sakārtojumu vai arī gluži pretēji, veido apjomīgas princešu lokas.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Šie profesionālie matu taisnotāji strādā 90 sekundes vienā lietošanas reizē un izmaksā 1,85 dolārus. Ideja ir lieliska valstīm, kurās grūti paredzēt laikapstākļus un mainīgais laiks var ietekmēt tikko iztaisnotus vai ieveidotus matus. Šī lieliskā doma jau guvusi lielu atsaucību un plānots šādus automātus ieviest vēl daudzās vietās. Informācijas par to, vai šādi automāti drīzumā parādīsies arī citās valstīs gan nav.