Labrīt! Vai Tu reiz celsies augšā?!

Iespējams šāds teksts būtu sakāms tavam modinātājpulkstenim, ja viņš spētu bilst kaut vienu cilvēcīgu vārdu rīta agrumā. Ja esi no cīruļiem, tiem agrajiem putniņiem, tad mošanās tev nesagādā nekādas grūtības, bet ja nu tu esi pūce un agrie rīti patiesi sagādā neizsakāmas mocības un grūtības piecelties gultā pat sēdus, tad kaut kas jādara lietas labā, lai turpmāk vismaz nodrošinātos pret aizgulēšanos.

Droši vien Tev ir apnicis klausīties parastā modinātāja ik rīta pīkstēšanā no vienas puses, kā modinātāju var izmantot arī stereo sistēmu, noregulējot basus tik skaļi, cik vien ir nepieciešams. Bet ir dzirdēts, ka šādos gadījumos guļavas mēdz pielietot savu slepeno ieroci – stereo tālvadības pulti un vienā mirklī modināšanai zūd jēga, miegamice ar vislielāko prieku ieslīd atpakaļ siltajā spilvenā un nemaz nedomā celties.
 

Lai panāktu to, ka no rīta 100% nenogulēsi darbu vai skolu, Yanko Design piedāvā izmantot paklāju-modinātāju. Tā darbības pamatideja ir vienkāršā – paklājā ir iebūvēts modinātājpulkstenis, kam ir jānoregulē vēlamais modināšanas laiks, tiklīdz modinātājs sāk skanēt, tas nepārtrauks modinātāja funkcijas līdz ko gulētājs nebūs izrausies no gultas un uzkāpis uz šī paklājiņa. Ļoti gan žēl, bet pagaidām paklājiņš vēl nav pieejams pārdošanā. :(