Vienas dienas pirts (VIDEO)

Turpinam Jūs informēt par jaunumiem Vienkoču parkā. Šis gads parkā ir padevies ļoti ražens jauno objektu jomā. Jau rakstīju par jaunajiem Nurmižu muižas un Līgatnes Papīrfabrikas maketiem. Tagad ir nācis klāt vēl viens nozīmīgs objekts - PIRTS.

Par pirti, ar Rihardu, runājām jau sen. Un nu tā ir gatava un jau labi iztestēta. Kā izrādās, pirts celtniecību nevar ietekmēt nekādas DIŽĶIBELES, vajag tikai ideju, nedaudz aliņu (nu tā..., lai idejas raisās) un fizisks darbs. 

Pirts Vienkoču parkā

Bet nu, pēc kārtas. Jautāsiet, kāpēc pirts nosaukta par "Vienas dienas pirti" - atbilde ir elementāra, pirts tapšanai veltītais laiks ir viena diena. No rīta sāk strādāt - vakarā iet pirtī. Kāpēc esmu par to tik drošs? - tēpēc, ka pats piedalījos gan pirts celtniecībā, gan arī testēšanā! :)

Sākotnējā pirts ideja tika aizgūta no "čigānu pirts", taču sanāca kaut kas līdzīgs "melnajai pirtij", tikai mazākā izmērā.Par izmēriem. Iekšējie izmēri: platība - četri kvadrātmetri (t.i. - 2 x 2 m), no kuriem viens ir atvēlēts krāsnij - akmeņu krāvumam. Griestu augstums - 1,2 m. Teiksiet maza, bet lielāku nemaz nevajag!

Pirts materiāli - viss, kas atrodas mums apkārt: koki, rūmi, dubļi, velāna... Tā teikt - tikai dabas materiāli.

Un dienas beigās, kad viss ir salikts vajadzīgā vietā un vajadzīgā secībā - EJAM PIRTĪ!

Labi, pietiek runāt - skatamies VIDEO!!! Starp citu, video tapa pateicoties skeptiķiem - tiem, kas neticēja, ka tā tiešām ir pirts!!

Jā, jā - es zinu, ka es esmu viens no galvenās lomas atveidotājiem! :))