Šūpuļkrēsli

Man dažreiz liekas, ka es lieku rakstus tikai par lietām, kas man vairāk patīk, bet no otras puses, reizēm man šo rakstu pēc tam gribas dzēst. Tāpēc izlēmu, ka likšu visu, kas patīk un kas varētu patikt jums. Tāpat arī domāju par kaut ko jaunu saistībā ar pašu lapu, bet laiks rādīs, kas no tā visa sanāks.

Es negribu koncentrēties kā to dara lielākā daļa šāda tipa blogi, ka no rīta ieliek rakstus, un tad visu dienu stāv šie raksti. Es bieži vien pēc gara dienas skrējiena vakarā tikai tieku pie datora. Dažreiz atkal spēki pietrūkst, lai objektīvi un subjektīvi novērtētu kādu lietu, ko vēlos parādīt, bet nu es cenšos.

Tad nu man viens cilvēks parādīja pāris krēslus, kas varētu būt interesanti un es arī publicēšu tos, jo neba visiem gaumes ir vienādas. Un pirmais šūpuļkrēsls būs Matiasa Koēlera (Mathias Koehler) krēsls, kurš principā ir tāds citplanētiešu tipa šūpuļkrēsls. Man šis krēsls likās īpatnējs, bet nebiju stāvā sajūsmā par to. Vismaz līdz brīdīm, kad ievēroju, ka augšējā ragā ir lampa, tad šis krēsls tā kā mani tomēr ieinteresēja. Jo ilgāk es skatos, jo vairāk man viņš iepatīkas.

Krēsla mājaslapa.

 

Tad man gadījās izstaigāt brāļu Dressleru mājaslapu (Brothers Dresslers), kur arī uzgāju otru krēslu, kurš ir taisīs no bērza saplākšņa, kurš vēlāk ir protams apstrādāts. Iepatikās forma. Pašā konstrukcijā kaut kas tomēr nepatīk. Laikam jau tās skrūves. Pārāk atklātas, bet varbūt arī tā ir labāk. Grūti spriest. It kā viss liekais ir nomests nost un krēsls šķiet vienkārš un elegants, bet tās skrūves... Iesaku arī paskatīties citus viņu produktus, kuri arī ir diezgan interesanti.