Stanislav Katz

Lieldienas jau garām, bet par šo tēmu ik pa laikam kaut kas parādās. Protams, ne jau visu, kas apaļš un ar ausīm, vajadzētu saistīt ar Lieldienām. Stanislav Katz ir dizaineris, kura pēdējos darbos dominē melnā uz rozā krāsa. Kas mani nedaudz pārsteidza skatoties šī industriālā dizanera portfolio ir tas, ka viņa atrašanās vieta ir uzrādīta Rīga.

Pirmais darbs, ko ievēroju sērfojot pa plašajām globālā tīmekļa pļavām, bija plaukts. Plaukts, kurā var apgulties un lasīt. Interesanta forma, bet vēl interesantāks materiāls un tā krāsa. Melns un koši rozā.

Otrs darbs, kas tika šķita interesants, ir "Equarab chair". Atkal tas pats stils, bet žēl, ka nav pieejamas vairāk bildes, lai formu varētu labāk izjust. Atkal tas pats melnas un tas pats koši rozā. Jāsaka, ka mani uzreiz šīs krāsas tieši piesaistīja, lai gan tās nav manas mīļākās krāsas.

Tiesa, nav gan zināms vai šie krēsli arī ir realizēti ne tikai 3D datorgrafikas formā. Bet jāatzīst, ka Staņislava darbi patiešām lielākoties ir labi un interesanti.

Un vēl viens darbs, kas man liekas nevar atstāt vienaldzīgu.