PET pudeles otrā dzīve

Mūsdienās liels procents dzērienu tiek ražots plastmasas, jeb tā saucamās PET (Polyethylene terephthalate) pudelēs. Šodien cilvēki jau ir sapratuši, ka šīs pudeles apkārtējā vidē nesadalās, vai sadalās ļoti ilgstošā periodā, tāpēc tās tiek vāktas un pārstrādātas visdažadākos veidos, gan bruģī, gan mazvērtīgos plastmasas izstrādājumos. Taču ne visi mēs esam tik apzinīgi, lai katras pudeles dēļ skrietu uz blakus pagalmu, lai to iemestu tur esošajā, šim nolūkam paredzētajā, konteinerā. Šeit ir padoms - ESIET RADOŠI!

Lūk ko piedāvā Šveices uzņēmums Ryterdesign. No pudelēm, izmantojot minimālus palīglīdzekļus ir iespējams izveidot interesantas, mājās noderīgas lietas. Man, pirmkārt, iekrita acīs krājkasīte, ko, atzīšos, sākumā noturēju par orģinālu eglītes mantiņu, laikam jau apkārtējo sparošanās ap nākošajiem svētkiem ir iespaidojusi arī mani.

PET trauksPET krājkasīte jeb eglītes rotājums

PET svečturisPET svečturis

PET smilšu pulkstenisPET zīmuļu glāze

PET somaPET puķu vāze

PET vilnisPET avīžu turētājs

Tiem, kam pašiem ir slinkums darboties, var iegādāties jau gatavus priekšmetus. Informāciju par šo izstrādājumu cenām Jūs varat apskatīties Ryterdesign Recyclin mājas lapā.