Mūzika Arsenālā

2010. gada rudenī Latvijas Nacionālā mākslas muzeja izstāžu zālē Arsenāls (Torņa ielā 1, Vecrīgā) aizsākas jauna tradīcija „Mūzika Arsenālā”.

Ceturtdien, 2010. gada 2. septembrī, gaidām visus interesentus uz pirmo koncertu! Sākums plkst. 18:00. Ieeja brīva.
 
Pateicoties Cēsu Vēstures un mākslas muzeja atsaucībai, LNMM izstāžu zālē Arsenāls ir radusies iespēja klausīties klavieru mūzikas skaņas. Lai izmantotu Arsenāla vestibila skanējuma šarmu ar bagātīgo akustiku un šajā grūtajā laikā iepriecinātu sabiedrību ar mūzikas radīto spēku, tiek aizsākta bezmaksas izklaides programma „Mūzika Arsenālā”. Programmas ietvaros galvenā uzmanība tiks koncentrēta uz mūzikas izglītības iestāžu audzēkņu un skolotāju veikumu. „Mūzika Arsenālā” būs ne tikai iespēja jaunajiem censoņiem izrādīt savas prasmes plašākas publikas priekšā, bet arī sniegt baudījumu un prieku mūzikas cienītājiem.
Kā pirmie 2. septembrī plkst. 18:00 šajā programmā debitēs Jāzepa Mediņa Rīgas 1. mūzikas skolas audzēkņi. Sandra Seržāne (vijole), Sabīne Sergejeva (vijole) un Iļja Domiņins (klavieres) koncertmeistares Signes Ķiesneres pavadībā izpildīs Antonio Vivaldi, Friča Kreislera, Džuzepes Tartini, Johana Sebastiana Baha un citu komponistu skaņdarbus. Jaunajiem mūziķiem pievienosies arī bijusī mūzikas skolas audzēkne Selga Lukševica (čells).
8. oktobrī programmas turpinājumā gaidāms Rīgas Doma kora skolas audzinātājas Ilzes Nakases audzēkņu uzstāšanās vakars.