Moft – neredzamais klēpjdatora statīvs

Klēpjdatoru statīvi ir diezgan populārs produkts, kur spēkus izmēģinājuši daudzi dizaineri. MOFT ir pirmais statīvs, kurš lika man pievērst lielāku uzmanību, jo tā dizains ir kompakts, nemanāms un vienmēr līdzi.

Pirmais, kas man likās īpatnēji kampaņā, ka uzmanība tiek pievērsta ekrāna augstumam, kas izraisa stīvumu kaklā, bet roku pozīcija tiek veiksmīgi apspēlēta. Ja rokas netur uz galda, tad, protams, leņķis uzlabo plaukstu pozīciju, bet kā ir, ja rokas tur uz galda?

Es personīgi nespēju salikt kopā klēpjdatora izmantošanu uz statīva bez papildus klaviatūras, bet nekad nenēsāju masīvo statīvu līdzi. Lai pārbaudītu un izmēģinātu statīvu, pievienojos kampaņai, jo visā visumā tas izskatās interesants un pārdomāts produkts. 

Statīvam ir divas pozīcijas, to iespējams izmantot līdz pat 15,6 collu klēpjdatoriem, nestspēja līdz 8 kilogramiem un vēl pavisam nesen to varēja iegādāties par 19$. Pievērs gan uzmanību divām svarīgām lietām – pamatnei jābūt plakanai un ventilācijas režģiem nevajadzētu būt centra daļā pie ekrāna eņģēm.