Modē ienāk QooQoo grafiskais dizains

Jaunā un ambiciozā dizainere Alyona Bauska piedāvā jaunāko sava zīmola QooQoo kolekciju. Kolekcijas galvenais trumpis ir tās autores unikālie grafiskie zīmējumi un piegriezums, kas glaimo jebkurai figūrai un neļauj palikt nepamanītam.

Alyona Bauska ir grafikas dizainere, kura savu pievēršanos modei skaidro ar to, ka, viņasprāt, grafiskā dizaina iespējas modē vēl joprojām netiek pilnvērtīgi izmantotas. Modes un grafikas sapludināšana ļauj paskatīties uz lietām no neierasta, pat provokatīva skatupunkta.

QooQoo ir radīts personībām, kas vēlās atspoguļot radošumu un brīvību savā stilā. Kolekciju raksturo pasteļtoņu kleitas, topi un leggingi, kas atsvaidzināti ar košiem krāsu akcentiem un optiskiem zīmējumiem.

Kolekcija jau tikusi demonstrēta Rīgas Modes nedēļā (RFW) un ieguvusi modes lietpratēju atzinību. Tagad QooQoo apģērbus var iegādāties Retrospectro veikalā (Meierovica bulvārī 12) un konceptveikalā „Paviljons” (t.c. „Domina”, Ieriķu ielā 3), kā arī drīzumā internetveikalā (http://www.qooqoo.lv) .

Cenu diapazons no 15-70Ls.