Miskaste tavam kompim!

Tu teiksi - bet manam kompim taču ir virtuālā miskastīte! Re, tepat uz desktopa stāv - Recycle Bin! Bet vai tev nešķiet, ka ir pienācis laiks taustāmai kompja misenei? BBQ domā, ka ir gan pienācis! Dizainera Franco Cagnina komanda ir izveidojuši konceptu mazai miskastei vārdā Tempo! 

Šis stilīgais brīnumiņš savā būtībā ir ārējais disks, kas savienojas ar tavu datoru ar Bluetooth palīdzību un noglabā savos 250 gigabaitos visu tevis izdzēsto info! Tā ka, ja nu kas, tad varēsi parakāties miskastē un vajadzīgo info atkal atrast... Paralēli tam, vari salikt iekš Tempo kādu vajadzīgo info, jo ārējais cietais disks ir un paliek cietais disks ar 250 gigām!

Ja runa ir par dizainu, tad pati burvīgākā info-trash-kastes iezīmēm ir tas, ka viņa tev var parādīt cik pilna viņa ir piemesta! Pats labākais ir tas, ka tev nav jāiet kaut kādos tur Properties un jāskatās cik gigas tu jau esi miskastē sametis... Vienkārši paskaties cik augstu ir uzkāpusi gaišā līnija uz Tempo sāniem! Gaidi, kad foršais Tempo tiks piedāvāts pārdošanā!