Marta TOP8 raksti

Svētki un visādi pasākumi ir nedaudz ievilkuši šo mazo ikmēneša apskatu par mēneša populārākajiem rakstiem. Tomēr, pieliekot nedaudz pūles un saņemot sevi rokās, te nu tas ir. Pirmā vieta nedaudz pārsteidza, jo negaidīju, ka tieši šis raksts būs pirmajā vietā. Tad nu ķeramies klāt.

 

 

 

 

 

8. Māris Bočs - dizainers un galdnieks vienā personā

Māris strādā un rada savus darbus kā dizaina un stila mēbeļu galdnieks Jāņa Straupes meistardarbnīcā. Pēdējo pāris gadu laikā Māra darbus varēja apskatīt vairākās tematiskajās izstādēs. Un 2009. gadā viņš vēlreiz piedalījās žurnāla DEKO konkursā, tikai šoreiz ar jauno darbu - galdu "Gūstā".

Lasīt vairāk

 

 

 

 

Marta TOP 8 raksti

7. Archdaily 2009. gada māja - Drupu māja (NRJA)

Prestižajā arhitektūras portāla Archdaily konkursā "Building of the year 2009" kategorijā "Houses" ir uzvarējusi pašu rīkotāju pieteiktā "Drupu māja", ko veidojuši no rules just architecture jeb NRJA

Lasīt vairāk

 

  

Marta Top 8 raksti

6. Termokrūze objektīvā

Dažu dienu laikā internetu pāršalkusi vēsts par jauno Canon suvenīru. Tā ir termokrūze, par kādu, ispējams, tagad sapņo ikviens Canon fans. Nenoliegšu - arī es. Pagaidām nav nekādas informācijas, vai šīs krūzes tiks pārdotas publiski.

Lasīt vairāk

 

  

 

Marta Top 8 raksti

5. BBQ.lv grils (video)

Tas brīdis ir klāt. Arā ir ziema un neko prātīgu ārā nepadarīsi. Tāpēc pagājušās brīvdienās tapa pagājušās vasaras grilu izgatavošanas procesa video. Par pašiem griliem jau iepriekš rakstīju -BBQ.LV grils. Tāpēc neatkārtošos un piedāvāšu baudīt garadarbu un gaidīt jauno grilēšanas sezonu.

Skatīties video
 

  

Marta Top 8 raksti

4. Louis Vuitton miskastes maisa soma

Ja Tev ir lieki 1960$ dolāri, tad vari iegādāties Louis Vuitton miskastes maisa pleca somu. Lai gan tās izskats mani ieintriģēja, diezgan skeptiski skatos uz šo somu. "Raindrop Besace" ir Marc Jacobs mēģinājums ielu modi tuvināt ekskluzīvajam galam, kas, manuprāt, ir lieki.

Lasīt vairāk

 

 

 

 

 

Marta Top 8 raksti

3. Izcils veids, kā reklamēt dzeloņdrātis

Viss, kas saistās ar šo reklāmu, šķiet veiksmīgi izplānots. Nosaukums "D-Fence", kurš nozīmē gan aizsardzību (Defence), gan žogs (Fence), ko arī šis produkts nozīmē. Turklāt dzeloņdrāts veidols atgādina vidējo pirkstu. Lieliski!

Lasīt vairāk

  

 

Marta Top 8 raksti

2. Pretsmēķēšanas kampaņa

Radoši smēķēšanas problēmai pieķērusies somu reklāmas aģentūra FWD, kuri izmantojot pašas cigaretes un programmu Photoshop, radījuši bildes, kuras saista ar smēķēšanas sekām. 

Lasīt vairāk

 

 

 

 

 

Marta Top 8 raksti

1. Draudzīgas konkurences reklāma (video)

Nezinu kā pārējiem, bet man personīgi ir apnikušas Zelta Zivtiņas un O!Kartes neinteresantās reklāmas. Tādēļ pievienoju nelielu paraugu, kā var interesanti veidot draudzīgās konkurences reklāmas. Neesmu neviena, no šiem, zīmola dedzīgs atbalstītājs, bet man patīk viņu reklāmas! Viņi -BMW vs Audi.

Skatīties video