Maršruts 'Mājas - Darbs - Mājas'

Ir cilvēki, kuru skaits, starp citu, pat ļoti pieaug, kuriem darbs ir diezgan saistīts ar darbu pie datora. Protams, ir cilvēki, kas daļu darba veic darba vietā, daļu mājās. Portatīvais dators savu nosaukumu ir ieguvis, jo viņš ir pārnēsājams. Lai nebūtu jāstrādā ar 2 datoriem, bet varētu portatīvo datoru izmantot gan kā stacionāro datoru, gan kā portatīvo, Sung-Kyu Nam ir centies izveidot kaut ko līdzīgu universālai darba vietai.


Pašu produktu dēvē par "DesCom". Viss jau būtu skaisti un jauki. Ideja nav slikta, bet nedaudz mulsina pāris lietas.

Pirmā un noteikti dominējošā ir tā, ka izņemot ārā portatīvo, paliek caurums galdā. Ja būtu vietā jāliek papildus bloks, tas būtu neprakstiski. Ja šis galds atrodas jūsu darba vietā un vienkārši dodoties mājas ņemat līdzi datoru, tad šis trūkums pazūd.

Otrā lieta ir, kas mani vairāk ieinterisēja ir, no kāda materiāla viņi taisītu ekrāna otras puses virsmu, kura būtu pakļauta netīšiem skrāpējumiem vai neveiklai kustībai ar kafiju rokās.Trešā un pēdējā interisējošā lieta ir izmēri. Ja šis datorgalds, ja tā to var nosaukt, ir tādos izmēros pret portatīvo, tad pats galds šķiet nedaudz par mazu vai portatīvais par milzīgu, kas jau vairs īsti nav portatīvais.

Rezumējot, es personīgi šādu galdu neiegādātos. Varbūt, ka mans viedoklis ar laiku mainīsies, bet šobrīd neuzskatu, ka šāds produkts tirgū spētu izdzīvot.

Via YankoDesign