Mana Fujizaki nāģene - stilīgākā

Fujizaki jau atkal izceļas ar savu īpašo modes garšas izjūtu, šoreiz stāsts ne par stilīgajām vīriešu siksnām, bet cepurēm. Kā teiktu filmā „Emīla nedarbi”, „re, kādu es nāģeni atradu”! Tātad, cepuru kolekcija atspoguļo ne tikai atsevišķu mūzikas stilu piekritēju modi, piemēram, electro un mazlietiņ no metāla, bet dažbrīd uzsit pa kādai politiskai notij vai arī apspēlē dažu valstu iedzīvotāju mentalitāti. Nu kaut vai, piemēram, rūtotā cepure, kur ikviens vienā balsī sauktu, ka tās ir tā sauktās „īru rūtis”.
 
Iedomājies, arī par godu Krievijai ir radīta cepure, jo pateicoties Krievijas kultūras centram - Sanktpēterburgai, mākslinieki smēlušies idejas, lai radītu aizvien jaunus darbus.
 
 
 
 
 
Esi vienmēr sapņojis kaut reizi citiem dzirdot izkliegt „Freeze, F.B.I”? Nu ko, pirms tā dari, izvēlies Fudzijaki federālā stila cepuri. Un vēl – ja neesi sevī identificējis vēlmi nēsāt kādu no šī stila cepurēm, droši iečeko Fujizaki mājas lapu, kur vēl neskaitāmas diznainiski stilīgas cepures alkst, lai Tu tās kārtīgāk aplūkotu.

Jautāsi, cik tāds skaistums maksā un kur var nopirkt? Aptuveni sākot no 50 eiro un tās var iegādāties, veicot interneta pasūtījumu kompānijas mājas lapā.