Latvijā radītas liekto līniju grīdas

Pēc raksta publicēšanas par Walldilla veidotajām grīdām, pie apvāršņa parādījās Andis, par ko tikai prieks. Andis veido gan grīdas, kur kokam netiek atņemta forma, gan arī citus mākslinieciski skaistus interjera un eksterjera elementus. Bildes un vairāk par pašu mākslinieku tālāk rakstā.

"Kāpēc es darbojos ar koku? Ļoti vienkārši - man patīk, tas ir patīkams kā materiāls, silts, ar savu raksturu, ar smaržu, sugu dažādību, pats galvenais tas dod neierobežotas iespējas savu ideju realizācijai. Zināšanas kā to apstrādāt, kā panākt kvalitatīvu rezultātu, man dod jaunībā iegūtās zināšanas. Esmu apguvis māksliniecisko un stila mēbeļu galdnieka profesiju.

Savos darbos pārsvarā izmantoju koku, cenšos izcelt tā īpašības, neatkārtojamību. Eksperimentēju ar formu, krāsu, izmantoju netradicionālu pieeju parastām lietām. Tās ir funkcionālas, bet ar atšķirīgu formu, apstrādes veidu .... visu nav iespējams pat uzskaitīt.

Stāstā par grīdu - koks ar savu formu, šķiedru jau pasaka priekšā kāda tā grīda izskatīsies, mans uzdevums bija to tehniski realizēt un padarīt to praktiski lietojamu (šobrīd tehnoloģija ir krietni uzlabota). Šāda veida grīdas ir tas ko vēlos plašāk attīstīt. Projektā, kurā tika realizēta grīda, šobrīd vēl top virtuve un iekšdurvis attiecīgā stilā."

Ja jūs ir ieinteresējuši viņa darbi, tad lūk būs kontakti. Par cenu gan nāksies kontaktēties ar pašu meistaru.
 

Andis

andis2001@hotmail.com 

 29455037