iPod aksesuāri un ierīces

iPod popularitāte ir bez šaubām liela. Gluži saprotams, ka aksesuāru un skaņu staciju daudzveidīgums un piedāvājums pieaug.

Tad nu lūk. Lai ikdienā, apkārt staigājot, nebūtu jāpūlās pārslēgt dziesmu vai pagriezt skaļāk mūziku, tad amazon ir iespējams nopirkt par 33 $ baltu iPod Nano jostu. Metāla sprādze pasargās arī no kādiem triecieniem, ja tādi nāks jūsu jostas vietas virzienā.

 

Otrais priekšmets, kas ir kārtējais mēģinājums apvienot 2 lietas vienā ir lampa, kurā var ievietot iPod, lai atskaņotu mūziku. Lampā ir iebūvēti skaļruņi, kas, manuprāt, diez ko jaudīgi nevarētu būt, bet tā kā lampa maksā sākot ar aptuveni 75 $, tad parastās lampas vietā var iegādāties arī šādu. Šeit variet apskatīt pārējos šīs lampas modeļus un šeit variet iegādāties šāda veida lampu.

 

 

Trešā lieta, ko uzgāju ir jau nedaudz nopietnāka. Bowers & Wilkins ir izveidojuši cepelīnu, kurā var ievietot iPod un tas kļūs par sava veida mūzikas centru, jo šoreiz nav aizmirsts arī par skaņas kvalitāti. Dizains atgādina cepelīnu un ietvars, kur ir jāieliek iPod ir veidots tā, lai būtu ērti kontrolēt darbības tā, kā ir ierasts to darīt līdz šim, jo citiem, tai skaitā arī augstāk minētajai lampai, iPod paņemt rokā nevar un jārīkojas ir ar īkšķi. Šāds cepelīns arī atbilstoši maksā. Tā cena ir 600 $.