Iespējams stilīgākais bērna šūpulītis

Tehnisku iemeslu dēļ, nevaru pievienot rakstus. Attiecīgi, kad gadās, tad sanāk, bet tas ir kā laimes spēle. Citreiz sanāk pievienoties lapas administrācijas sadaļā, bet lielākoties nē.
 Izmantojot iespēju, ka ir noticis brīnums un ir sanācis tikt iekšā, gribu uzrakstīt par bērna šūpuli, kuru līdz galam vēljoprojām neizprotu, bet iespējams, ka jūs ar to varēsiet man palīdzēt.

Šo šūpuli ir veidojis Dripta Roy priekš Puur Design Studio. Jau ieejot lapā paspēju paspēlēties ar logo, kurš atbilstoši peles kustībai kaut kā savādāk kustās. Nosaukums šūpuļītim ir "BabyC" un tas ir veidots no koka un polietelēna. Es centos saprast kāpēc tieši šāds ir dizains šim šūpulim. No vienas puses, bērns it kā tik vienkārši nevar izrāpties, bet vieglāk to būtu pateikt, ja varētu redzēt pašu procesu un kā pats bērns tur jūtas. 

Tāpat arī ir jautājums, vai bērns nevar tik līdz malai un vai šis no vieglajiem materiāliem veidotais šūpulītis nevarētu sašūpoties tik tālu, ka bērns var saspiest pirkstus vai sasisties. Pats dizains šķiet ļoti interesants un ideja arī, bet vai drošība arī ir tik laba cik pati ideja? 
 
Lai gan, ja šis produkts nebūtu drošs, tad viņu nedrīkstētu pārdot, jo ir noteikti visādi normatīvi, kuri ir visstringrākie tieši bērnu mēbelēm. Lapā tās bildes mainās tik strauji, ka īsti saprast nevar. Turklāt baltais materiāls maldina. Es, piemēram, nevaru saskatīt kādas ir tās sānu malas. Vai viņas ir asas vai arī kā plakanas. Ja būtu uzskatāms video, tad būtu daudz vieglāk novērtēt šī stilīgā šūpulīša drošību un praktiskumu.