Efektīvāka zobu tīrīšana un tikai 6 sekundēs - Unobrush

Ja palasa zobārstu ieteikumus zobu tīrīšanā, ir diezgan liela pārliecība, ka daudzi neizpilda šo sarakstu pilnvērtīgi. Ja runājam par pašu zobu tīrīšanas laiku, no ieteicamām vismaz 2 minūtēm, lielākā daļa velta tam mazāk par minūti.

UNOBRUSH, kuru izveidoja divi dāņi – Daniel Kristofferson un Andreas Dierks, 2018. gada oktobrī pūļa finansēšanas vietnē startēja ar gudro zobu birsti, savācot mēneša laikā teju pusotru miljonu dolāru finansējumu. UNOBRUSH ir inovatīva zobu birste, kas piedāvā interesantu un labu risinājumu laika samazināšanai, higiēnas uzlabošanai un ne tikai.

Tikai 6 sekundēs UNOBRUSH iztīrīs 99,9% no zobu un smaganu virsmas. Lai to panāktu, dizaineri pēc daudziem eksperimentiem ir radījuši sūklim līdzīgu materiālu UNOfoam, kura forma veidota tā, lai derētu ikvienam, bet ar skaņas vibrāciju palīdzību tiek paveikts pārējais.

Papildus tam, ir izveidota uzglabāšanas ierīce, kas vienlaicīgi gan uzlādē zobu birsti, gan sterilizē, izmantojot ultravioleto gaismu. UNOBRUSH arī patērē par 95% mazāk elektroenerģiju, nekā parastās elektriskās zobu birstes, kas arī nav mazsvarīgi.

UNOBRUSH jau ir saņēmis vairākus apbalvojumus, tai skaitā Junior Achievement Latvia balvu par 2018. gada inovatīvāko biznesa ideju. Plānots, ka pie lietotājiem UNOBRUSH nonāks 2019. gada augustā. Šobrīd vēl par samazinātu cenu (aptuveni 96 EUR) ir iespējams iegādāties caur Indiegogo pūļa finansēšanas platformu.