bbq.lv izvēle

 Cmuki.lv piedāvā, BBQ.lv izvēlas. 

 Pirmā lieta, kas man patika, bija šī "Edison" vāze. Pēdējā laikā ir iepaticies tieši spuldzīšu dizains un šeit izpildījums ir diezgan izdevies.  Pamati ir no gumijas un spuldzītes var būt gan slīpas, gan taisnas. Tas ir pēc katra paša vēlmes. Augstums ir 95 mm. Saite uz preci.

 

 Tālāk, kas man ļoti iepatikās, bija šis "Tykho" radio. Tuvojas vasara un pārnēsājams radio pludmalē patiesi var noderēt. Radio stacijas tiek pārslēgtas ar antenu. Radio izskatās ļoti mākslīgs un ieturēts minimālisma stilā. Pasaulē diezgan populārs un ieguvis arī dizaina balvu "Accent on design". Radio apkārt ir gumija un ir mitrumizturīgs, var ņemt laivu braucienā. Saite uz preci.

 

 Un pēdējā lieta, kuru es izvēlējos bija šie korķa pipara un sāls trauciņi. Tā kā ikdienā mēdzu lietot tos diezgan daudz, tad arī man ir svarīgi kā viņi izskatās. Korķis rada par sevi ļoti labu iespaidu kā dabīgs un ekoloģiski tīrs materiāls. Korķa grīdas tiek liktas, jo viņām piemīt anitalerģiskas īpašības. Veikalos ir iespēja nopirtk arī korķa tējas paliknīšus un arī ēšanai domātus palikņus, tādējādi veidot vienu stilu. Saite uz preci.

 

 Tāpat arī cmuki.lv piedāvā BBQ lasītājiem 20 % atlaidi. Lai to iegūtu, pērkot preci jānorāda atsauce uz bbq.lv, ierakstot ailītē papildus informācijai "bbq-20".