Bārbijstilam pa pēdām

Meitenes, vai atceraties laiku, kad rotaļājāties ar Bārbijām? Super slaidās plastiskās princeses rotaļlietu tirgu iekaroja vienā rāvienā, gandrīz ikviena tīne sapņoja savā dzimšanas dienā saņemt šo lelli, tā bija kļuvusi gandrīz kā fetišs. Varu derēt, ka nosakot Bārbijas izmērus, tos varētu proporcionāli pielīdzināt „standarta” modeļu izmēriem 90-60-90. Lai gan Bārbiju bums tīņu rotaļās vairs nav aktualitāte, mode no tās joprojām nav tikusi vaļā. Un nemaz arī nevajag, ja reiz izcili dizaineri prot Bārbijas pasniegt kā kaut ko kičīgu.
 
 
 
 
 
 

Kičīgi mūsdienās?! Lūk, kas – ikviena Bārbijas ekstremitāte tev ausīs, uz kala vai rokām. Bārbiju pasaules lietiņas nepamet mūs arī izaugot. Šo aksesuāru radītāja Margaux Lange atzīst, ka rotu radīšana ir tik forši un interesanti , jo jaunām lietām atvērtie cilvēki patiesi novērtē šo mākslu un cenšas nopirkt kādu viņuprāt inčīgāko rotu. Ar šādiem aksesuāriem tu būsi 100% pamanīta!

Cenas, atbilstošas pašai idejai un rotiņu neordinārajam dizainam, sākot no 65$ līdz pat vidēji 1000$, un tās iegādāties var Margaux Lange šopa mājas lapā.
Stilīgs aksesuārs tiem, kas mīl atšķirtiem ar savu individuālo stilu.