Apģērb savu gīču

Noteikti esi pamanījis, ka mūziķa dzīve, lai arī slavas un notikumu pilna, tomēr nav no tām vieglajām. Nemitīgi jādomā par repertuāru, koncertiem, balsi, mēģinājumiem, koncertēšanai piemērotas garderobes izveidi un, jā, arī mūzikas instrumentiem. Tā kā mēs vairāk vai mazāk esam estēti un baudām mūziku ne tikai ar ausīm, bet arī acīm, vērtējot performanci, svarīgi, lai mūziķa tēls būtu pārdomāts un mūzikas stilam atbilstošs.
 
 
 
 

Varbūt arī tev pašam patīk patrinkšķināt gīču un ieraugot šīs skaitules visās elektro krāsās noteikti apsvērsi domu, uzmeklēt sev ģitārspēles skolotāju. Tu un šitāda skaistule pēc paris mēnešiem būsiet lielisks tandēms, izpildot populārākos un arī vecos, sen aizmirstos mūzikas gabalus. Draugu vidū noteikti būsi superstārs, ja arī tā kalpos par interjera priekšmetu tavā disko stilā ieturētajā viesistabā. ;)

 

Jauns elektrisko Wave Guitar risinājums, kas piedāvā mainīt ģitāras apvalkus, izvēloties pēc sirds patikas krāsu un dizainu. Amerikāņi teiktu: „tas ir tik vienkārši kā atņemt bērnam konfekti!”, un šajā ziņā viņi nebūtu kļūdījušies, nomainīt apvalku ir pavisam vienkārši. Tāpēc par atbilstošu samaksu, kas grozās tuvu pie tūkstots dolāriem, varēsi iegūt tādu savā īpašumā.