Smaržas ar betona vāciņiem
Smaržas ar betona vāciņiem

Dizainere Alexa Lixfeld, izveidojot smaržu pudeļu korķīšus no betona, parāda, ka betona nozīme dizainā ir krietni izmainījusies. Smaržām ir 3 veidi, ko arī attēlo 3 dažādi betona toņi. Agrāk betonu slēpa, tagad tam pievērš dekoratīva elementa un materiāla nozīmi.  

16.novembris,2009 dizains
Skrūvējama lampa no Jonathan Rowell
Skrūvējama lampa no Jonathan Rowell

Ar lampas nosaukumu "Screw me" var saprast divējādi, bet acīmredzot tāds arī ir autora Jonathan Rowell mērķis. Tas piesaista uzmanību. Lampas ideja arī nav slikta. Tai var mainīt augstumu to skrūvējot. 

16.novembris,2009 dizains
Solārie lielceļi - šobrīd nereāli, bet ideja ar potenciālu
Solārie lielceļi - šobrīd nereāli, bet ideja ar potenciālu

Ja visā pasaulē ceļi un stāvvietas tiktu veidotas no saules baterijām, mēs iegūtu milzum daudz enerģiju. Tieši šādu ideju attīsta Scott Brusow, kurš arī ir Solar Roadways veidotājs. Ideja ir grandioza, bet pagaidām nerealizējama vairāku iemeslu dēļ. Viens no tādiem ir solāro paneļu izturība. Jau ikdienā varam novērot, kā deformējas asfalts pie laika...

13.novembris,2009 dizains
Kad čūska paēdusi, tad rodas gaisma
Kad čūska paēdusi, tad rodas gaisma

Oriģināla lampa, ko veidojis dizaineris Hans A Huseklepp sadarbojoties ar Davide Groppi. Lampas "After dinner" un "After lunch" izmanto taupīgās luminescences spuldzītes, kuras dikti nesakarst. Lampa neierobežo lietošanas vietas izvēlē. Par iedvesmu izmantota čūska, kuras nereti izvēlas par sevi lielāku upuri un izskatās amizanti, kad kunkulis lēnām slīd uz leju.  

12.novembris,2009 dizains
OZO pulkstenis
OZO pulkstenis

Interesantu konceptu rokas pulkstenim ir izveidojis krievu dizaineris Anton Repponen, kura ciparnīca gudri sasaucas ar tā nosaukumu "OZO". Viena ciparnīca rāda minūtes, bet otra rāda stundas. Tīrs, elegants un oriģināls dizains.    

09.novembris,2009 dizains
Velomānu laikrādis
Velomānu laikrādis

Oriģināli, izmantojot esošus produktus veidoti, pulksteņi padevušies stuffmadefromstuff. Pirmais, ko ieraudzīju, bija no velosipēda riepas diska veidots pulkstenis, taču aplūkojot i-veikala piedāvājumu atklājās arī ļoti saistošs pulkstenis, kurš veidots no cietņa (tautā "cietais" disks). Mākslinieks ir radošs un jaunu iespēju meklējumos. Ja jums ir idejas, variet piedāvāt!  

05.novembris,2009 dizains