Pirmais mobilais telefons ar caurspīdīgu LCD displeju
Pirmais mobilais telefons ar caurspīdīgu LCD displeju

Pirms kāda laika rakstīju par konceptuālajiem mobilajiem telefoniem, kuriem bija caurspīdīgs ekrāns vai pat visa virsbūve. Še tev! Sony Ericsson ir laidis klajā Xperia Pureness, kuram ir caurspīdīgs LCD displejs. Pēc dizaina Pureness atgādina Ryan Ma Lenovo Poison. Ļoti patīk ideja par paslēptajām pogām, kuras ir redzamas tikai, kad tās...

23.novembris,2009 dizains
Izvelkamais rozešu kubs
Izvelkamais rozešu kubs

Ne vienmēr var paredzēt to, cik būs nepieciešamas rozetes. Ieliekam vienu, bet vēlāk secinām, ka vajag vairāk. Artemy Lebedev ir izveidojis konceptu, kas savā ziņā ir progress jau savulaik ražotajiem sadalītājiem. Šo izvelkamo kubu, kurš dod iespēju iespraust par 4 vadiem vairāk, dizaineris ir nodēvējis par Rozetkus 3D. 

23.novembris,2009 dizains
Elegantā darba lampa
Elegantā darba lampa

Viens no veidiem, kā darba lampu padarīt par interjera lampu, ir padarīt to elegantu. Šajā gadījumā plastmasu aizvietojot ar sudrabu vai zeltu, tik tipiskā garāžas lampa pārtop skaistā lampā, kurai garāžā vairs īsti vietas nav. Form Us With Love neko jaunu nosaukumā arī neizdomā, nodēvējot to par "Work lamp". Vislielākā...

23.novembris,2009 dizains
2 minūtēs par Google 11 gadiem
2 minūtēs par Google 11 gadiem

Nick Scott ir parūpējies par 2 minūšu garo video, kurā ir īsi attēlotas Google gaitas 11 gadu garumā. Viens no zināmākajiem zīmoliem pasaulē ir autors tādiem projektiem kā Google Wave, StreetView un Chrome. 

19.novembris,2009 dizains
Šķidro ziepju dizains
Šķidro ziepju dizains

Cik nu ir nācies sastapties, tad šķidro ziepju pudelītes ir parastas un vienkāršas, kur galvenā lieta ir funkcija. Piemēram, ja interjers ir izsmalcinātāks, tad īsti nederēs tik vienkāršs dizains. Tieši tāpēc Undergrowth Design piedāvātais “Wash Away All Sins” variants, ko veidojusi dizainere Tina Tsang, piesaistīja uzmanību. 

17.novembris,2009 dizains
Pudeles uzgalis - lietderīgi vai nē ?
Pudeles uzgalis - lietderīgi vai nē ?

Starks ir izteicies, ka veikalu plauktos ir kaudze ar bezjēdzīgiem produktiem, kuru izskats un funkcionalitāte ir apšaubāma. Tas, protams, ir tikai viens no viedokļiem, kuram savā ziņā piekrītu. GR Lab no Barselonas ir izveidojuši pudeles uzliktni, kurš ļauj pudeli izmantot kā dzēriena trauku. Ideja ir interesanta, tomēr tās funkcionālā lietderība ir apšaubāma. 

16.novembris,2009 dizains