Trīs, desmit, trīsdesmit un brīvais laiks

2017. gads izvērtās un turpina būt intensīvs. Ja bloga sakarā, tad tam apritēja desmit gadi jūnijā (diemžēl bez ballītes). Pēdējos gados daudz kas ir noticis un mainījies. Un jāmainās arī blogam. 

Neatceros, kad pēdējo reizi būtu apņēmies ko darīt vai nedarīt saistībā dzimšanas dienu vai Jauno gadu, jo mēs visi zinām, cik tas labi strādā. Šogad nolēmu pamēģināt un lūk - dienā, kad man trīsdesmit, tiek oficiāli pieteikta bloga trešā versija. Ir apņemšanās atgriezties pie bloga, kura trūkumu savā ikdienas rutīnā izjūtu jau ilgu laiku, bet darbošanās pie dzimtas mājas atjaunošanas un citiem projektiem paņēma lielāko daļu mana brīvā laika. Un radīja saturu.  

Un te arī rodas jauna sadaļa - brīvais laiks. Šī salikuma nozīme radās kādā izbraucienā ar kvadracikliem instruktora pavadībā, kad viens no draugiem pajautāja instruktoram:"Vai būs tāds kā brīvais laiks, kad varēs drusku patrakot?". Nebija, bet teiciens palika. Man patīk jauni izaicinājumi un par to arī galvenokārt būs šī sadaļa. 

Kā jau pēc katras nopietnas pauzes, ir vajadzīgs laiks ieskrieties un atgūt formu. Rakstu regularitāti nevaru paredzēt, jo pārējie projekti nestāv uz vietas, tāpēc ērti sekot līdzi jauniem ierakstiem var izmantojot tās melnās ikoniņas. Kura nu katram ērtāka. 

 
 

A post shared by Kalvis Kiesneris (@kkiesneris) on