par blogu

Kas iesākās kā interneta žurnāls par dizaina jaunumiem pasaulē, jau labu laiku dabiskā ceļā ir pārtapis par personīgo blogu, kurā jau vairāk kā 10 gadus tiek krāti radošo nozaru veikumi, kuri piesaista autora uzmanību.
 
Tam visam pa vidu ir sācies jauns stāsts. Stāsts par dzimtas mājas atjaunošanu paša rokām, kas, tāpat kā citi personīgie projekti, tiek apkopots “brīvā laika” sadaļā.
 
2019. gadā bloga nosaukums no "bbq.lv" tiek mainīts uz "timeless.lv".
 
 
Kalvis ir pats savas laimes kalējs. Teju neiespējams sakausējums starp sapņotāju un reālistu. Sapņo lielus sapņus, daudz diskutē, mēģina un meklē. Atvērts jaunām idejām un piedzīvojumiem. Ja kaut ko neprot, bet grib pats izdarīt, tad ātri iemācīsies. Kalvis ir izstudējis dizainu un izmēģinājis pusduci profesiju. Viņa ikdienu aizņem praktiski organizatoriski darbi dienā //algots darbs//, un sirds darbi vakaros, brīvdienās un naktīs. Uzticīgs ģimenei un dzimtas mantojumam, citiem pat nenojaušot palīdz uzturēt dzīvu daļu no Salaspils vēstures.
 
 
 
Visi jautājumi par un ap blogu un tā saturu - kalvis@timeless.lv

Citējot vai pārpublicējot rakstus, lūdzu, atsaucieties uz timeless.lv, tāpat kā mēs atsaucamies uz saviem avotiem. Pārpublicēšanas gadījumā ir jānorāda timeless.lv kā aktīva saite.