Pārsteidz savus mīļotos, uzdāvinot savu DNS portretu

DNS māksla ir mākslas veids, kas atspoguļo jūsu DNS vienalga vai tas atspoguļots uz audekla gleznā, skulptūrā, padarot jūsu mākslas darbu pilnībā unikālu, jo tajā tiek transformēta ģenētiska projekcija. DNS māksla ir absolūti revolucionārs koncepts mākslā, kā rezultātā ir tapusi īpaša sadarbība starp mākslinieku idejām un zinātniekiem, kuri uzskatāmi par īsteniem mākslas fanātiķiem.
 
 
 
 

Bet kas tad īsti ir DNS? Daudzi šo jēdzienu izmanto, tomēr līdz pilnībai neizprot tā būtību. DNS jeb dezoksiribonukleīnskābe ir praktiski visu dzīvo organismu (izņemot dažu vīrusu) ģenētiskās informācijas glabātāja. Atcerieties lieliskos policijas seriālus, kur izmantojot DNS analīzi, var uzzināt noziedznieka personību? Vai arī meksikāņu seriālus, kur, veicot asins DNS paternitātes testu, beidzot varam uzzināt, kas ir īstais Hosē Antonio tēvs?!

 

Centrālais DNS vizualizācijas tēls ir DNS saites, kas kļūst redzamas pēc vairākkārtējiem apstrādes procesiem laboratorijā, kur kā pēdējā darbība ir UV staru izmantošana, lai panāktu vēlamo efektu. Pēc tam DNS portrets vizuāli tiek reprezentēts uz augstas kvalitātes audekla, kur tiek atspoguļots cilvēka dzimums, asinsgrupa un alkohola gēna esamība. Un, protams, lai apmierinātu dažādās gaumes, ir iespējams šo vizuālizāciju atspoguļot vairākās krāsās, konkrētāk: balta, dzeltena, oranža, violeta, zila, zaļa, sarkana, brūna vai arī melna. Pats jaukākais ir tas, ka vienā šādā portretā var iekļaut vairāku DNS portretus, kaut vai izveidot lielisku ģimenes DNS portretu. Fantastisks izgudrojums!

 

Lai DNS portretā atspoguļotu DNS cilvēka dzimumu, asinsgrupu un alkohola gēna klātbūtni, kopā jāmaksā 450 mārciņas, taču par viena faktora atspoguļojumu, piemēram, tikai dzimuma noteikšanu, būs jāmaksā tikai 150 mārciņas. Turklāt jums nebūs jāuztraucas par to, vai DNS portrets pie jums nonāks sveiks un vesels, jo piegādātāji apgalvo, ka piegāde būs maksimāli droša. Runājot par portreta izmaksām, atšķirībā no portreta izmēriem, ir vērojamas arīdzan atšķirīgas portreta izmaksas: 60x40x2.0cm (£350), 90x60x2.0cm (£495),140x90x2.0cm (£640). Tātad, ja jūs, piemēram, izvēlaties 90cm x 60cm x 3.8cm audekla izmēru, vēlējāties portretā atspoguļo dzimumu, kopumā jums būs jāsamaksā 757,88 mārciņas, kur šai cenai jau ir pieskaitīts arī PVN. Pasūti!