Ietin iekš rozā!!

Tu taču piekritīsi, ka nav nekas labāks par draugiem, kas tevis dēļ ir gatavi darīt jebko? Un vēl jo foršāk, ja tavi draugi ir izdomas bagāti un aktīvi. Bet vai tu ļautu saviem draugiem noteikt tavas istabas vai pat visa dzīvokļa dizainu?
 
 
 

Jakobam, kas bija devies nedēļas ilgā ceļojumā uz Ņujorku, nebija dota iespēja atbildēt uz šo jautājumu. Pieci viņa draugi patvaļīgi izlēma nabadziņa prombūtnes laikā pārvērst puiša mazo dzīvoklīti par īstu Bārbijas sapņu māju. Īstenojot šo mājas dizaina projektu, tika iztērēti 203 metri rozā (katra puiša sapņu krāsa, ne?) papīra, lai aptītu visus 217 priekšmetus, kas atradās istabā. Jāatzīst, rezultātā dzīvoklis izskatās ļooooti jau nu kičīgi. Paša Jakoba domas un reakcija pagaidām gan nav publicētas, tomēr pašu tīšanas procesu vari apskatīt www.pinkprankproject.com.

 

Un ja jūties iedvesmots no redzētā, droši dodies uz tuvāko veikalu, kur var nopirkt stilīgu krāsu papīra ruļļus, lai pārvērstu kādu telpu (savu, drauga vai mājās neesošā kaimiņa) par ūberstilīgu vietiņu, kur uzrīkot kādu rozā vai zaļo pārtiju!