`Asics` vēsture pasniegta ar Origami video

 `Asics` ir 1949. gadā dibināts apavu uzņēmums, kura sākumi meklējami Kihachiro Onitsuka mājās, kur viņš ar savām rokām sāka veidot apavus. Tajā laikā gan uzņēmums saucās `Onitsuka Tiger` un bija populārs ar `Mexico 66` apavu līniju tā interesanto strīpu dēļ. `Asics` izveidojās apvienojoties `Onitsuka Tiger`, `GTO` un `JELENK`, tomēr logo saglabājās. `Asics` ražoja apavus praktiski katram sporta veidam un aktivitātei un tā nosaukums latīņu valodā ir `anima sana in corpore sano`, kas tulkojumā nozīmē `veselā miesā vesels gars` (ja netulko vārds vārdā).

Asics origami

 Par pašu video. Ierunājis, cik noprotu, video ir pats Kachiro, kurš gan ir aizgājis aizsaulē 2007. gadā un `Asics` mājaslapā uzreiz redzams uzraksts "Onitsuka`s spirit will live forever", kur uzspiežot ir iespējams izlasīt piemiņas rakstu.

 Video ir pasniegts interesantā manierē, ar origami palīdzību. Tiek izstāstīts `Asics` vēsture un kā radās ideja par apaviem kā tādiem. Nevaru gan apgalvot, bet ja var ticēt tam, kas rakstīts, tad Kachiro bija pirmais sporta apavu veidotājs.