Sastindzināt milisekundi!
Sastindzināt milisekundi!

Laiks mūsdienās tik ātri paskrien... Bet daži cilvēki vēl aizvien spītīgi cenšas laiku apturēt! Martin Klimas ir viens no viņiem! Savās fotogrāfijās viņš apstādina kustību milisekundēs!        

13.augusts,2007 māksla
Tēls, dialogs, iedvesma...
Tēls, dialogs, iedvesma...

Fotogrāfijas māksla tiekot aizmirsta - tā BBQ nesen dzirdēja televīzijā... Muļķības! LVHRD.ORG atbalstot fotomākslu, rīko konkursu PHTHRD, kurā sacenšas fotogrāfi un stilisti. Konkursā ir trīs tēmas - tēls, iedvesma un dialogs.      

06.augusts,2007 māksla
Krāsu instalācijas katrai dienai
Krāsu instalācijas katrai dienai

BBQ pamatīgi noelsās, kad ieraudzīja šīs fotogrāfijas. Jā... Zviedrijā dzimusī māksliniece Helga Steppan tiešām saprot, kas ir māksla. Krāsa, vienotība formā, stils... Nu, tu jau pats redzi.. :)          

26.jūlijs,2007 māksla
Tava vasara aksesuāros.
Tava vasara aksesuāros.

..līnijas, krāsas, grafika.. mm, kas tiešām nebijis, fascinējošs un kārdinošs – Jayson Atienza savu roku pielicis, lai MAKLSU radītu uz kediņām, kurpītēm un aksesuāriem.          

14.jūlijs,2007 māksla
Ietin iekš rozā!!
Ietin iekš rozā!!

Tu taču piekritīsi, ka nav nekas labāks par draugiem, kas tevis dēļ ir gatavi darīt jebko? Un vēl jo foršāk, ja tavi draugi ir izdomas bagāti un aktīvi. Bet vai tu ļautu saviem draugiem noteikt tavas istabas vai pat visa dzīvokļa dizainu?          

05.jūlijs,2007 māksla
Bikini vāze
Bikini vāze

Patiešām neparastu vārdu dizaineris Pickel Pampanel izvēlējies vāzei. No kurienes un kāpēc tāds? Varbūt vari minēt?. Bikini vāze kā jau gandrīz visas citas veidota no keramikas, bet tās unikalitāte ir neparastais dizains. Vāze kā vāze, taču kāpēc tukšums pa vidu? Tā gan, savdabīgs ziedu pasniegšanas veids, kāds līdz šim vēl...

29.jūnijs,2007 māksla