Sirreālisms un fantāzija `Nam` darbos
Sirreālisms un fantāzija `Nam` darbos

Japāņu studija Nam, kuru dibinājuši divi cilvēki - fotogrāfs Hiroshi Manaka un grafiskais dizaineris Takayuki Nakazawa. Tagad viņiem ir pievienojušies vēl cilvēki un kopā viņi veido darbus, kuros sirreālisms un fantāzijas lidojums ir manāmi jūtams. Lūkojam un izbaudām!

03.decembris,2009 māksla
Rudens skaistākā puse gleznās
Rudens skaistākā puse gleznās

1955. gadā dzimušais baltkrievu gleznotājs Leonid Afremov, kurš izmanto paletes nazi un eļļas krāsas, ir radījis daudzus skaistus un krāsu bagātus rudens skatus. Piesaistīja ar interesanto stilu, krāsu pielietojumu un gleznošanas metodi. Vairāk darbi atrodami mākslinieka portfolio.

11.novembris,2009 māksla
Fanstastiska video projekcija uz ēkas
Fanstastiska video projekcija uz ēkas

Nevarēju atturēties no ielikšanas tomēr arī lapā. Sākumā ieliku linku uz video iekš sekoman un twitter, bet nu negribu, lai kāds palaiž šo garām. Tiešām fantastisks video, kur tiek projicēti 3D gaismas efekti, kuri tiek papildināti ar skaņu efektiem, uz ēkas. Video viedojuši Telenoika priekš  Ingravid festivāla Spānijā. Skatāmies!

22.oktobris,2009 māksla
Bonsai kociņu māksla
Bonsai kociņu māksla

Pacietība, pacietība un vēlreiz pacietība. Lai veidotu kaut ko tādu, patiešām ir jābūt pacietīgam un radošam. Tu nevari izveidot formu, bet vari ietekmēt to. Tieši to dara Mario Komsta.  Tālāk rakstā 13 no viņa lieliskajiem darbiem.  

15.oktobris,2009 māksla
Sakārto krītiņus gleznā
Sakārto krītiņus gleznā

Nav jau vairs liela māksla kaut ko uzskribelēt uz lapas un nosaukt to par mākslu, jo tai nav robežu. Cik lielu atzinību tā gūs, tas jau ir cits jautājums. Tomēr krietni vairāk novērtēts starp cilvēkiem tiek milzīgs roku darbs, kur varbūt pat tas skats nav tik svarīgs, kā tehnika. Šajā...

09.oktobris,2009 māksla
Krāsaino zīmuļu skulptūras
Krāsaino zīmuļu skulptūras

Iespaidojoties galvenokārt no jūras ežiem, Jennifer Maestre veido fantastiskas krāsaino zīmuļu skupltūras. Katrs zīmulis tiek sadalīts 3 daļās, tam tiek izurbts caurums un pēc tam tie tiek sašūti kopā veidojot skulptūru. Iedvesma tēliem tiek gūta no dzīvniekiem, augiem, mākslas, Ernst Haeckel, Odilon Redon, mitoloģijas un citu mākslas. Citreiz kāda jau radīta...

14.septembris,2009 māksla