Izgrebtas beisbola nūjas un zīmuļi
Izgrebtas beisbola nūjas un zīmuļi

Peter Schuyff veidotie darbi lika pasmaidīt, bet tikai tāpēc, ka atcerējos kā pats vidusskolas laikā aiz garlaicības sāku graizīt zīmuļus, kā rezultātā soma mēdza būt ar skaidām. Pīters ir pie šīs lietas ķēries nopietnāk un graizījis ne tikai krāsainos zīmuļus, bet arī beisbola nūjas, turklāt darot to sasodīti labi.  ...

13.janvāris,2010 māksla
Fiero Animals digitālā māksla
Fiero Animals digitālā māksla

Ar foto manipulācijām var panākt tiešām brīnumainas lietas. Es dodu priekšroku reālām situācijām, kuras robežojas ar sirreālismu, pārspīlējumu, melno un ne tik melno humoru, bet galvenais ir darbu kvalitāte. Fiero Animals ar saviem darbiem pārsteidza tik pat ļoti, kā ar mājaslapas noformējumu un pirmo iespaidu. Ceru, ka patiks! Ievietoju pāris...

07.janvāris,2010 māksla
Florian Nicolle darbu unikālais stils
Florian Nicolle darbu unikālais stils

Pēc nogurdinošas darba dienas un sauļošanās LCD gaismā, šādu darbu apskate ir kaifs. Florian Nicolle jeb Neo ir grafiskais dizainers no Francijas, kurš veido fantastiskus darbus, kuros krāsu pilnīgs vai nepilnīgs klājums miksējās ar parastām līnijām. Nereti fonā izmantotas arī vārdu rindas, kuras piedod klāt savu šarmu.  

22.decembris,2009 māksla
Tetovējumi Shawn Barber gleznās
Tetovējumi Shawn Barber gleznās

Shawn Barber ar eļļas krāsām ir radījis daudzus darbus, kuros ir izteikta tetovējumu tēma, kā arī dažu elementu (piemēram, ķermeņa daļu) dublēšana, kas it kā veido kustību. 

21.decembris,2009 māksla
Anthony Geoffroy karikatūras
Anthony Geoffroy karikatūras

Katram māksliniekam ir savs stils. Anthony Geoffroy veidotajām karikatūrām, protams, ir savs, kurš piesaistīja uzmanību ar detalizētību un populāro tēlu atveidošanu. 

19.decembris,2009 māksla
Jordan S. Dill iedvesmas radošā māksla
Jordan S. Dill iedvesmas radošā māksla

Lielisks veids kā atklāt jaunās galerijas, kuras pat lāga neesmu izmēģinājis. Bildēs, kuras pievienoju, ir redzama fantastiska un savā ziņā apburoša māksla. Jordan S. Dill, kurš arī Native American Village redaktors, savus darbus apraksta ar saviem iespaidiem dzejolī vai poēmā, kas pastiprina šo darbu tēlainību. 

18.decembris,2009 māksla