Supervaroņu cilvēcīgā puse skulptūrās
Supervaroņu cilvēcīgā puse skulptūrās

Tēlnieks Adrian Tranquilli izstādē "Heroes : The Route of Exposure" ataino supervaroņu cilvēcīgo un ievainojamo pusi. Skulptūrās ir redzams, piemēram, Betmens uz ceļiem, meklējot atbildes, un Supermens, laužoties ārā no sienas ievainots.     

11.marts,2010 māksla
Zāļu pudelīšu apgaismojuma instalācijas
Zāļu pudelīšu apgaismojuma instalācijas

Mūsdienās farmācija ir kļuvusi par vienu lielu biznesu, kas Latvijā ir diezgan izteikti redzams. Remantadīna piemērs ir izteiktākais, bet ne par to stāsts. Stāsts drīzāk par to, ka cilvēki ir kļuvuši atkarīgi no zālēm. Ne visi, protams. Ir cilvēki,  kuri zāles praktiski vispār nelieto un ir veselīgi, un neslimo. Tajā...

18.februāris,2010 māksla
ARTprāts
ARTprāts

 Cēsu izstāžu namā š.g. 19.februārī (plkst.17.00) tiks atklāta mūsdienu mākslas mediju izstāde „ARTprāts”.

17.februāris,2010 māksla
Digitāls analogs. Stopkadru video.
Digitāls analogs. Stopkadru video.

Fotomākslinieks, kas sevi dēvē par ftjelly ir izveidojis interesantu stopkadru video. Veidojot šo darbu, ir izmantoti virs seši tūkstoši foto kadri, ko mākslinieks ir bildējis īpaši pielāgojot gaismas spēles. Arī skaņu celiņš ir unikāls, tas ir veidots no veco - analogo aparātu skaņām.

10.februāris,2010 māksla
Apgleznoto roku dzīvnieki
Apgleznoto roku dzīvnieki

Lieliskus darbus veido mākslinieks Guido Daniele, kura pamata virziens ir ķermeņa apgleznošana. Apgleznojot dūri, viņš veiksmīgi un lieliski veido dažādu dzīvnieku tēlus. Darbi ir patiešām lieliski un tālāk redzamie ir tikai daži darbi no viņa paveiktā. Vairāk darbus var aplūkot mākslinieka mājaslapā.  

02.februāris,2010 māksla
Brīvības statujas kreatīvs
Brīvības statujas kreatīvs

Ja mūsu pašu Mildu kāds ņemtu un izmantotu par centrālo objektu savos darbos, lai radītu dažādas situācijas un ainas, noteikti būtu daļa, kas ļoti kritizētu šos darbus, bet varbūt es maldos. Lai nu kā arī tur būtu, Thomas Fuchs nav baidījies Brīvības statuju ietērpt dažādos tēlos.

01.februāris,2010 māksla