Instalācija "Cerību tunelis"
Instalācija "Cerību tunelis"

Ķīniešu mākslinieks Zhang Huan ir radījis savā ziņā šausminošu, bet tajā pašā laikā iespaidīgu instalāciju. Nopircis vilciena vraku, viņš izveidojis ainu, kāda izveidojusies pēc 2009. gada zemestrīces, kura norisinājās Sičuaņā. Instalācija ar nosaukumu "Hope tunnel" jeb "Cerību tunelis" ir apskatāms Ullens Centre for Contemporary Art (Beijing) līdz 24. oktobrim.  

24.augusts,2010 māksla
True Colors - kreatīvs 'stop motion' video
True Colors - kreatīvs 'stop motion' video

Šādi video vairs nav nekas jauns, tieši tādēļ paliek arvien grūtāk pārsteigt. Lai piesaistītu uzmanību, tiek radīti apjomīgi, interesanti, oriģināli vai arī iepriekš nosaukto kombinācija. QuintessenzCreation ir izveidojuši stop motion video ar nosaukumu "True Colors", kas savu uzmanību piesaistīja ar pāreju uz telpisko, izmantojot ne tikai krāsojumu, bet arī priekšmetus....

23.augusts,2010 māksla
Dan Escobar foto manipulācijas
Dan Escobar foto manipulācijas

Atvaļinājums un labs laiks dara savu un iestājies lielāks klusums BBQ. Ieskatoties pārpildītajā rakstu lādītē, uzgāju lieliskas foto manipulācijas no Dan Escobar. Dan Escobar ir daudzpusīgs fotogrāfs, kurš ir strādājis ar tādiem zīmoliem kā Motorola, American Express, DHL, Microsoft, Ebay, Adidas un daudziem citiem. 

17.augusts,2010 māksla
Karš un mūsdienas vienā attēlā
Karš un mūsdienas vienā attēlā

Vairākas dienas jau pa internetu klejo interesantais Sergeja Larenkova projekts, kur kara fotogrāfijas tiek kombinētas mūsdienu veidotām bildēm no tās pašas vietas un skatu punkta. Bildes ir tiešām daudz un arī ar aprakstiem, tāpēc ja ir lielāka interese, atliek apmeklēt paša fotogrāfa livejournal vietni.

05.augusts,2010 māksla
Ķiveres,kuras neatstās vienaldzīgu
Ķiveres,kuras neatstās vienaldzīgu

Lai atpūstos no reklāmas, aģentūra GOOD! izdomāja paspēlēties ar vizuālo izskatu motobraucēju ķiverēm. Dibens, skūta galva, rieksts, tenisa bumbiņa un citi.   

26.jūlijs,2010 māksla
Zīmulis pret fotoaparātu
Zīmulis pret fotoaparātu

Ben Heine darbu sērija "Pencil Vs Camera". Lieliski!

22.jūlijs,2010 māksla