Kanādiešu fotogrāfs Matt Molloy atjautīgi veido statiskas bildes, kuras radītas no daudzām dažādos laikos uzņemtām fotogrāfijām. Rezultāts ir fantastisks un atgādina impresionisma stila gleznas. Metode ir līdzīga ilgas ekspozīcijas bildēm, bet, pateicoties fotogrāfa metodei, ir pamanāmākas laika izmaiņas, kas arī rada specifisko rezultātu.
Franču ielu mākslinieks Charles Leval jeb Levalet izmanto plakātus ar cilvēkiem, lai radītu atjautīgas kombinācijas ar apkārtējo vidi un pilsētu. Pastaigājoties pa pilsētu, mākslinieks veic mērījumus un izveido melnbaltus zīmējumus, kurus vēlāk izlīmē pilsētā.
Ielu mākslinieks iHeart no Vankūveras, savos darbos bieži atsaucas uz sociālajiem medijiem un tas ir viens no iemesliem, kāpēc mani uzrunāja viņa darbi. Vairāk darbus var apskatīt viņa mājaslapā.
No 10. decembra līdz 10. janvārim „Pop – Up mākslas galerijā” būs skatāma mākslinieces Kristīnes Kvitkas personālizstāde „Meklējot identitāti. Daba, cilvēks, mājas”. Izstāde nupat paviesojusies Itālijas pilsētās Trikāzē, Palazzo Gallone un Spekijā, Palazzo Risolo, savukārt, atsevišķi kolekcijas darbi iekļauti MarteLive biennālē, kas šī gada septembrī norisinājās Romas laikmetīgās mākslas muzejā...
Laikam ir jābūt piromānam, lai radītu kvalitatīvus mākslas darbus, izmantojot liesmas palīdzību. Steve Spazuk kvēpainie darbi ir tiešām lieliski. Jāsaka, ka bez liesmām, šķiet, māksliniekam tuvi ir arī putni, kuri dominē viņa zīmējumos. Zemāk arī video.
Tomas Jangs (Thomas Yang) ir dizaineris no Singapūras, kurš ir radījis darbus, kuri mani uzrunāja ne tikai ar gala rezultātu, bet tieši ar veidu, kā tie radīti. Būdams ne tikai radošās nozares pārstāvis, bet velo kultūras piekritējs, Tomas radījis unikālus darbus, izmantojot velosipēdu riepas.