Rekonstrukciju laiks ir klāt!

Ir pienākusi vasara! Un kā jau mūsu pastāvīgie apmeklētāji būs pamanījuši, ka pēdējā laikā rakstu ir kļuvis jūtami mazāk. Tam, protams, ir vairāki iemesli, bet par visu pēc kārtas.

Pirmām kārtām - SESIJA, SESIJA, SESIJA... Tie kas mācās, tie mūs sapratīs. Bet nekas jau nav mūžigs - arī sesiju laiks tūlīt jau būs cauri. Ceru, ka visiem tas būs padevies veiksmīgs!

Otrs rakstu trūkuma iemesls ir tāds, ka lapai ir nelieli traucējumi ar tās administrēšanu, tāpēc rakstus pievienot gadās tikai pēc visu "Admin" dievu piesaukšanas un tikai pēc trešā piegājiena - tā teikt šeit mums pagaidām darbojas nejaušības princips.

Bet ar iepriekš minētajām problēmām jau notiek nopietns cīniņš, kura rezultātus varēsiet novērtēt jau pavisam drīz. Kaut kad iepriekš jau tika minēts, ka mums ir daudz dažādu ideju par lapas vizuālo izskatu un funkcionalitāti. Nu tā, tas brīdis ir pienācis. Ir uzsākts darbs pie lapas uzlabošanas.

Tā kā, vēlu veiksmi un pacietību vēl visiem tiem, kam vēl jākārto pēdējie eksāmeni un ceru, ka pavisam drīz varēsim arī mēs pilnvērtīgi strādāt. Gaidam!