Pirmie iespaidi no 100% Design London

 24. septembra rīta pusē pametu Latviju, lai apmeklētu izstādi "100% Design London". Svētdienas rītā atgriežoties Latvijā, sajūta, ka prombūtne bija krietni ilgāka par 3 dienām, kas skaidrojams laikam ar informācijas un iespaidu piesātinātību. Necentos iemūžināt katru savu soli, bet tikai izstādē fotografēju, lai vēlāk atcerētos, kas ir ieinteresējis un atstājis iespaidu, jo ko redzēt bija un pietam ļoti daudz. 

Jaunākie materiāli, jaunākās tendences interjeros, mākslas darbi, aksesuāri, jauno dizaineru darbi, kā arī radošās izpausmes. Pirmajā dienā spēju tikai apstaigāt un saprast, ar ko jārēķinās nākamajā dienā, kurā 5 stundas tika pavadītas, lai apskatītu visu, kas izstādē atrodams. Izstāde, protams, no organizatoriskā viedokļa bija ļoti sakārtota. Lai gan cilvēku masas bija diezgan lielas, nekādu problēmu nebija, kā arī visi cilvēki bija ļoti atsaucīgi un komunikabli.

Lai gan preses telpā varēju iet un salasīt bukletus, iegāju tur tikai prom ejot, lai savāktu presei paredzēto auduma maišeli ar informāciju (bildē). Lielākais ieguvums, protams, bija iespēja pirms tam aprakstītos darbus izmēģināt un apskatīt dzīvē, kā arī aprunāties ar darba autoru.  Tuvākajās dienās mēģināšu izskatīt cauri bildes un izveidot īsu apskatu, kas bija redzams. Daļu, protams, nefotografēju, jo bija tādi stendi, kur firma prezentēja savus jaunākos produktus, bet es koncentrējos vairāk uz dizaineru darbiem.

Tiesa, varēja nedaudz savādāk saplānot laiku, lai piektdienu pavadītu klausoties lekcijas, kas risinājās gandrīz visas dienas garumā, tomēr izvēlējos nedaudz savādāku plānu, bet uz vienu 45 minūšu lekciju aizgāju.  Tas īsumā arī būtu viss. Tiklīdz pamanīšos atgūt iekavēto, tad arī vairāk vizuālais materiāls par izstādi.