Kā BBQ atzīmēja jubileju

Oficiālā dzimšanas diena, pēc pirmo veidotāju mājaslapas, ir 5. jūnijs, kas ir vakar. Tad nu lūk mēs arī izveidojām mazu, mazu pasākumu, kura mērķis bija atzīmēties tā, lai paliktu kaut kas taustāms un skatāms.

Notika tas "Vienkoču parkā", kur daba ir vienkārši fantastiska. Par šo vietu arī vairāk drīzumā varētu sagaidīt rakstu, kad aizbrauksim un izložņāsim visus stūrus ar tādu mērķi. Tā kā man pašam graffiti tēma ir diezgan mīļa jau vairākus gadus, kad pats par to tikai sapņoju, bet citi ar to nodarbojās, tad arī par šo tēmu kaut sākām domāt. Iepriekš biju ielicis rakstu par to, ka būtu forši, ja kāds pieteiktos un pieteicās.

Pašreiz vārdu/iesauku neminēšu, jo līdz galam ar mākslinieku nav noskaidrots kas ir kas. Sākumā diezgan noraizējies uz to visu skatījos, bet vērojot vairāk kā 3 stundu darbu, biju patīkami pārsteigts un liels paldies viņam par to. Mēs uzņēmām arī video, kuru vēlāk, protams, varēs apskatīt šeit, tiklīdz būsim saorganizējušies ar visiem materiāliem un varēs notikt kaut kāda montāža. Pagrillējām arī fonā, jo laiks vienkārši to pieprasīja un sanāca tāda kā piespiedu atpūta.

Tad nu vērtējiet paši, kāda dāvana mums sanāca priekš BBQ. Tikai piebildīšu, ka tas labajā apakšējā stūrī ir autora paraksts, kuru es aizmālēju jau iepriekš minētā iemesla dēļ.