Galdi, galdi, galdi...

Ļoti vienkāršs veids kā ietaupīt vietu, ja vēlaties biljarda galdu, bet vajag vietu arī parastam galdam, ir apvienot šos galdus. Ja ir lielāka interese par šo galdu, tad varam apmeklēt veidotāju mājaslapu - Fusion Tables. Tā kā biljards ir mana vājība, tad es labāk gribētu tam speciāli veltītu telpu, bet labāk zīle rokā, nekā mednis kokā. Tiesa, biljarda galds aizņem diezgan daudz vietas, kur ir jārēķina vēl kijas gājiens, tādēļ šāds variants liekas pat ļoti interesants.

Šī ideja nav nekas ļoti unikāls, bet izpildījums un kvalitāte gan ir līmenī. Ir padomāts ne tikai par to, lai tas būtu galds, kurā ir bedre, kur dauzīt bumbas, bet lai arī biljarda galds būtu pēc iespējas labākā kvalitātē.

 

 


Lai neveidotu atsevišķu rakstu, bet turpinot galdu tēmu, ir video, kurš vairāk attiecās uz izvelkamo galdu. Šoreiz tas ir "izgriežamais" galds. Laikam novecojušie izvelkamie galdi ar ieliekamu posmu vairs nav modē. DB Fletcher Design

 

 

 

Kā arī video, kurš man lika pasmaidīt par ideju, bet pārsteidza par izpildījumu. Es gan tiešām nezinu vai cilvēki nav palikuši jau pārāk slinki vai tik ļoti vientuļi, ka nav kas palīdz galdu pārnest nedaudz uz sānu.