Gaisma no mikrafona
Gaisma no mikrafona

 Solo: modern ir lampa, kas izskatās kā mikrafons un tā režģis veido līdzīgu efektu kā disko bumba. Var izmantot, lai veidotu atmosfēru, gan arī lai veidotu dizainu ar mūzikas elementiem. To var novietot gan uz galda, krēsla vai kādas citas virsmas, kā arī pakārt gaisā.

14.novembris,2008 dizains
Gribas kaut ko garšīgu?!
Gribas kaut ko garšīgu?!

Bieži gadās tā, ka ēdamas lietas paliek neēdamas, bet kas notiktu, ja neēdamais kļūtu ēdams. Domāju, ka tad dizaineres Agritas Krieviņas radītās rotas būtu ļoti pieprasītas.

13.novembris,2008 dizains
Mūzika papīra glāzē!
Mūzika papīra glāzē!

Intersantu pieeju mūzikas klausīšanai izdomājis LV dizainers Dmitry Zagga. Jautāsiet: ko var panākt ar četrām papīra glāzēm un diviem zobu bakstāmajiem? Pajautājiet to Dmitriyam.

13.novembris,2008 dizains
Vēstuļu nazis
Vēstuļu nazis

 Lai gan tehnoloģiju ēra ir diezgan smagi izēdusi vēstuļu sūtīšanu ar telefonu, e-pastu, sms un citu līdzekļu palīdzību, tomēr ir cilvēki, kuri vēl sūta apsveikumu kartiņas vai vēstules vecajā veidā, kas, manuprāt, ir daudz personīgāk. Un vēl jau ir rēķini un reklāmas, kuras sūta pa pastu, tā kā pielietojumu atrast...

12.novembris,2008 dizains
Ozijs reklamē Samsung
Ozijs reklamē Samsung

Atmiņā nenāk neviena cita mobīlo telefonu reklāma, kura būtu tā uzlabojusi omu. Kā zināms, tad Ozijs Osborns, kurš ir gan populārs mūziķis, gan arī populārs `The Osbournes` šova dēļ, bieži mēdz nesaprotami runāt. Par to arī reklāma.

12.novembris,2008 dzīvesveids
Ķeries pie ragiem un griezies!
Ķeries pie ragiem un griezies!

 Cilvēkiem ir tādi daži paradumi. Ja ar krēslu var pašūpoties, tas tiek darīts, pat neapzināti. Ja tas ir biroja krēsls, tad ar to var pabraukāt, pagrozīties. Tiem, kam dikti tīk grozīties uz riņķi ar biroja krēslu, `Torillo` varētu pat ļoti patikt. Tas ir koncepts mazam beņķītim ar ragiem, pie kuriem...

11.novembris,2008 dzīvesveids