Ar pulksteni tuvāk kosmosam
Ar pulksteni tuvāk kosmosam

 Iepriekš par Romain Jerome rakstīju saistībā ar rakstu `Ekskluzīvi pulksteņi`, kur tēma bija Titāniks. Tagad no ūdens dzīlēm Romain Jerome pārceļas uz kosmosu. RJ vadītājs Yvan Arpa nācis klajā ar konceptu `Moon Dust DNA` un, kā jau pēc nosaukuma var spriest, tad daļa pulksteņa ir veidota no mēness putekļiem. Vēl šim...

17.novembris,2008 dizains
Es tevi mīlu, bet...
Es tevi mīlu, bet...

 Alex Holder un Ross Neil ir izveidojuši projektu, kurš attēlo situāciju attiecībās, kad otra cilvēka kāds trūkums vai īpašība kaitina tik ļoti, kad ir laiks pateikt `I love you but...`. Visas bildes ir sazīmējis Ross Neil.  Visas bildes var apskatīt iloveyoubut.com.

17.novembris,2008 māksla
Industriāli baroka un rokoko darbi
Industriāli baroka un rokoko darbi

 Kris Kuksi ir viens no tiem cilvēkiem, kas veido kaut ko ļoti neordināru un fantastisku. Viņš veido skulptūras, maketus jebšu mākslas darbus, kuri ir veidoti industriālā stilā, iekļaujot spilgtus baroka un rokoko elementus.  Viņš savos darbos atveido vidi, kādu cilvēks evolūcijas laikā veido un izveidos sev apkārt.

14.novembris,2008 māksla
Gaisma no mikrafona
Gaisma no mikrafona

 Solo: modern ir lampa, kas izskatās kā mikrafons un tā režģis veido līdzīgu efektu kā disko bumba. Var izmantot, lai veidotu atmosfēru, gan arī lai veidotu dizainu ar mūzikas elementiem. To var novietot gan uz galda, krēsla vai kādas citas virsmas, kā arī pakārt gaisā.

14.novembris,2008 dizains
Gribas kaut ko garšīgu?!
Gribas kaut ko garšīgu?!

Bieži gadās tā, ka ēdamas lietas paliek neēdamas, bet kas notiktu, ja neēdamais kļūtu ēdams. Domāju, ka tad dizaineres Agritas Krieviņas radītās rotas būtu ļoti pieprasītas.

13.novembris,2008 dizains
Mūzika papīra glāzē!
Mūzika papīra glāzē!

Intersantu pieeju mūzikas klausīšanai izdomājis LV dizainers Dmitry Zagga. Jautāsiet: ko var panākt ar četrām papīra glāzēm un diviem zobu bakstāmajiem? Pajautājiet to Dmitriyam.

13.novembris,2008 dizains