Vīna bārs no otrreizējiem materiāliem
Vīna bārs no otrreizējiem materiāliem

Iedvesmojoties no Newton vīnu lauka, Claire Danthois ir radījusi sava veida vīna bāru. Protams, ka bārs nav domāts tikai vīna lietošanai, bet vīna bārs tas ir tādēļ, ka tiek  100% izmantots koks, kurš agrāk jau ir ticis izmantots vīna mucu radīšanai. Otrreizējai lietošanai tiek izmantots ozols, kurš iegūts no 300 gadus veca vīna uzņēmuma...

14.aprīlis,2009 dizains
Latvijas produkts - Matildes auskari un brošas
Latvijas produkts - Matildes auskari un brošas

Turpinot informēt par to, ko pašmāju radošie cilvēki rada, piedāvāju ieskatu, ko veido Linda Valere jeb Matilde. Arī šo mākslinieci uzgāju pateicoties lasītājam, kas priecē. Darbi tiek veidoti no vilnas, plastikas un akrila, turklāt izmantotas tiek dzīvīgas krāsas. Vairāk par darbu tapšanu un pašu mākslinieci raksta turpinājumā.

14.aprīlis,2009 dizains
Kā top BMW? (VIDEO)
Kā top BMW? (VIDEO)

Šodien laukā labs laiks un tā tam būtu jābūt! Svētki - kā nekā! Tātad, novēlam visiem saviem lasītājiem PRIECĪGAS LIELDIENAS un pamatīgi izšūpoties, lai vasarā piknikojot odi nekož! Pie viena - jaukai laika pavadīšanai, piedāvāju aplūkot  jaunā 5 sērijas BMW Gran Turismo koncepta tapšanas procesu.

12.aprīlis,2009 dizains
Dabiskā mode
Dabiskā mode

Nereti meitenēm nākas dzirdēt to, ka viņas somiņa ir kā ķieģelis. Tad nu tam ir rasts risinājums. Dizaineres Kathleen Dustin dizaina somiņas un modes aksesuāri, kas galvenokārt veidotas no materiāla ar kuru māksliniece strādā jau kopš 1980. gada - polimērmāls.    

09.aprīlis,2009 dizains
Latvijas produkts - ogulāja rotas
Latvijas produkts - ogulāja rotas

Man ir prieks, ka Latvijā ir cilvēki, kuri paralēli ikdienas rutīnai un steigai rada iedvesmojošas un unikālas lietas. Atsaucoties uz lasītājas ieteikumu, sazinājos ar mākslinieci, kura veido rotas no filca un dzijas. Šīs rotas ir apkopotas blogā, kurš tiek dēvēts par ogulāju. Šīs dzīvespriecīgās un radošās rotas veido Inese, kura studē Latvijas...

08.aprīlis,2009 dizains
Kaleidoskopa tirdziņš un krēslu dienas
Kaleidoskopa tirdziņš un krēslu dienas

No 9. līdz 12. aprīlim tirdzniecības centrā Domina būs iespēja apmeklēt lielāko pavasara tirdziņu "Kaleidoskops", kurā piedalīsies 100 dažādi tirgotāji. Kā jau tirdziņos mēdz būt, būs iespēja izēsties degustācijās. Ja slinkums ir ņēmis virsroku, tad būs iespējams iegādāties olu krāsošanas komplektus (groziņš ar olām un nepieciešamajām lietām krāsošanai). 

08.aprīlis,2009 jaunumi