Zemūdene tavā krūzē
Zemūdene tavā krūzē

Krūzītē jau ir pabijusi haizivs. Ototo izdomāja, ka labāk būtu ar zemūdens palīdzību uztaisīt Tev tēju. Tas katru tējas taisīšanu padara par izklaidi.     

29.janvāris,2010 dizains
Lejkannas galda lampa
Lejkannas galda lampa

Interesants piegājiens lampas funkcijai un dizainam ir LED-emotionalize lietotājam steste. Lai lampu ieslēgtu, lejkanna ir jāpaliec uz priekšu, tad atsvars ieslēdz lampu. Tāpat arī notiek izslēgšana. Produkts, protams, tiek pasniegts pēc iespējas ekoloģiskāk, jo visa darba doma ir maksimāli saistīt ar ekoloģisku domāšanu. LED spuldžu izmantošana, utilizācija un pati doma,...

29.janvāris,2010 dizains
Luksus olu trauki
Luksus olu trauki

Man nav ne jausmas, vai mūsdienās kāds izmanto vēl olu trauku, tomēr Jonas Lönberg veidotie olu trauciņi izskatās vienreizēji, it sevišķi ar apzeltītajām kājām. Jāsaka, ka tas drīzāk būtu kolekcijas cienīgs olu trauks.  

28.janvāris,2010 dizains
Pārsteidzošas dzīvnieku un putnu instalācijas
Pārsteidzošas dzīvnieku un putnu instalācijas

Lai gan iespaidīgi un visnotaļ interesanti ir lielākā daļa Claire Morgan darbi, tomēr instalācija "Fluid" uzrunāja īpaši. Instalācija attēlo krītošo vārnu, kura izkrīt cauri zemeņu plaknei. Tas viss attēlots ar makšķerauklu, makšķerēšanas āķiem, vārnas izbāzeni un svaigām zemenēm.   

28.janvāris,2010 māksla
Krassky Passaggio dizaina tapetes
Krassky Passaggio dizaina tapetes

Dizaina apdares salonā Krassky Passaggio atklāta specializēta dizaina tapešu nodaļa. Šis ir zīmīgs notikums Latvijas dizaineriem un arhitektiem – turpmāk Rīgā būs pieejamas jaunākās dizaina tapešu kolekcijas tieši no tradīcijām bagātākajiem Eiropas ražotājiem.  

28.janvāris,2010 interjers
Velomāna atslēgu pakaramais
Velomāna atslēgu pakaramais

Lai gan atslēgu pakaramais Latvijā nav diez ko izplatīts, pati ideja ir interesanta. No velosipēdiem ir darināti gan galdi, gan krēsli, tāpēc, izmantojot vēl kāda tā daļu, tas it kā nav nekas jauns. Maksā šāds nieciņš, kuru labāk izveidot pašam, 26€.  

27.janvāris,2010 dizains