Henrik Klug veidotā lampa `Sputnik`
Henrik Klug veidotā lampa `Sputnik`

Interesantu lampu ar nosaukumu "Sputnik" izveidojis vācu dizaineris Henrik Klug. Lampa ir veidota no daudzām spuldzēm, kuru metāla daļas vērstas uz āru. Vidū ir paslēpta 100W halogēnā spuldze. Spuldzes ir savienotas savā starpā ar siltumizturīgu silikonu.  Sputnikam ir arī mazāki brāļi, kuri gan var atšķirties nedaudz pēc konstrukcijas, bet doma un...

02.februāris,2010 dizains
Bārdas un ūsas
Bārdas un ūsas

Bārda un ūsas ne velti tiek izmantotas par maskēšanās līdzekli, jo cilvēks bez tiem izskatās pilnīgi citādāk. Matt Rainwaters ir safotografējis daudz dažādas bārdu un ūsu variācijas. Interesanti ir arī tas, ka visi šie kungi piedalījās bārdu čempionātā. Vairāk bildes varat aplūkot fotogrāfa mājaslapā.  

02.februāris,2010 dzīvesveids
Apgleznoto roku dzīvnieki
Apgleznoto roku dzīvnieki

Lieliskus darbus veido mākslinieks Guido Daniele, kura pamata virziens ir ķermeņa apgleznošana. Apgleznojot dūri, viņš veiksmīgi un lieliski veido dažādu dzīvnieku tēlus. Darbi ir patiešām lieliski un tālāk redzamie ir tikai daži darbi no viņa paveiktā. Vairāk darbus var aplūkot mākslinieka mājaslapā.  

02.februāris,2010 māksla
Spēcīga reklāma no Guinness
Spēcīga reklāma no Guinness

Saatchi & Saatchi London sadarbojoties ar Shilo ir radījuši ļoti spēcīgu reklāmu. Tiesa, spēku iemieso Ainsley Burrows, kura spēcīgo stāstījumu papildina arī vizuālie efekti.   

01.februāris,2010 dzīvesveids
Brīvības statujas kreatīvs
Brīvības statujas kreatīvs

Ja mūsu pašu Mildu kāds ņemtu un izmantotu par centrālo objektu savos darbos, lai radītu dažādas situācijas un ainas, noteikti būtu daļa, kas ļoti kritizētu šos darbus, bet varbūt es maldos. Lai nu kā arī tur būtu, Thomas Fuchs nav baidījies Brīvības statuju ietērpt dažādos tēlos.

01.februāris,2010 māksla
Zibatmiņa ar displeju
Zibatmiņa ar displeju

Jekaterina Sokolova ir izveidojusi konceptu, kur zibatmiņai ir ekrāniņš, uz kura iespējams apskatīt, cik daudz ir atlicis vai aizņemts no esošās atmiņas. Paredzēts, ka attēlojamo informāciju var mainīt ar izvēlnes palīdzību, kura ir pieejama, kad tiek iesprausta zibatmiņa. Tīrs un elegants dizains, atliek tikai kādam to realizēt.  

29.janvāris,2010 dizains